Три знаки, яким сьогодні необхідно уникати фізичних навантажень

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки, яким сьогодні необхідно уникати фізичних навантажень

Фото: Getty Images

День сприятливий для початку втілення в життя нових проєктів, підписання важливих договорів і укладання перспективних контрактів. А ось від фінансових операцій краще відмовитися — велика ймовірність того, що щось піде не так, і замість прибутку можна буде отримати збиток. Не варто також займатися спортом і важкою фізичною працею — є ризик перенапруженості і травм.

Сьогодні, 17 листопада, уникати фізичних навантажень необхідно представникам всіх знаків зодіаку, але для трьох із них вони можуть стати особливо небезпечними.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям необхідно максимально знизити фізичну активність, якою б вона не була — професійною, спортивною або побутовою. У будь-якому разі надмірна напруженість, пов'язана з посиленою роботою, може привести до стомлення і навіть нездужання. Пам'ятаючи про це, важливо просто дати собі відпочити, після чого, швидше за все, все мине. Представникам знака не варто хапатися за пігулки, особливо якщо, вибираючи їх, вони будуть орієнтуватися не на рекомендації свого сімейного лікаря, а на телевізійну рекламу — нічого, крім шкоди, таке "лікування" не принесе.

Діва (22.08 — 23.09)

Дівам небажано займатися домашніми клопотами в стані дратівливості, в якому вони будуть перебувати весь нинішній день. Звичайно, в такому — бойовому — настрої вони зможуть зробити набагато більше, ніж зазвичай, але і втома теж буде зашкалювати. До того ж, накидаючись на речі і предмети з підвищеним завзяттям, вони ризикують не тільки що-небудь зламати або розбити, але і травмуватися самі. Не варто до цього доводити, а негатив можна виплеснути, просто побивши подушку, — і результативно, і безпечно.

Водолій (21.01 — 18.02)

Водолії несподівано для самих себе вирішать вести здоровий спосіб життя — вони складуть цілий план спортивних заходів: покупка абонемента до фітнесзалу, виконання і перевиконання всіх завдань, які поставить тренер, пробіжки вранці. Представникам знака, особливо якщо вони досі не займалися спортом, не варто "бігти" з місця в кар'єр, для непідготовленої людини це загрожує серйозними травмами. Здоровий спосіб життя потрібно починати з відмови від шкідливих звичок і правильного харчування, а до фізичних навантажень звикати поступово.

Читайте також: Гороскоп на 17 листопада для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно налаштуватися на позитив

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація