Три знаки, яким сьогодні потрібно побоюватися токсичних людей

Три знаки, яким сьогодні потрібно побоюватися токсичних людей

Getty Images

День, коли в повітрі буквально вирує зла і важка енергетика. Люди стають нетерпимими, недоброзичливими, агресивними і відкрито ворожими. Одне необережний слово — або погляд — когось із оточуючих може довести того, проти кого вони спрямовані, до депресії, тому необхідно уникати негативно налаштованих людей.

Сьогодні, 28 липня, побоюватися токсичних людей необхідно представникам всіх знаків Зодіаку, але для трьох з них таке спілкування може бути особливо небезпечним.

Овен (21.03 — 20.04)

Овни, незважаючи на свою впертість і запальність, люди довірливі і відкриті, тому часто стають жертвами людей, яких зараз прийнято називати токсичними. Ось і сьогодні вони, схоже, розкриють душу людині, які не забуде в неї плюнути — від того, що цей вислів образний, легше представникам знаку не стане. Краще сьогодні буде не бути відвертими з людьми — особливо це стосується сторонніх, але в такий день бажано остерігатися і близьких, вони можуть виявитися непередбачуваними.

Лев (23.07 — 21.08)

Леви - люди широкої душі і таких самих жестів, тому, незважаючи на свою зарозумілість, вони не бачать в людях поганого, а значить, довіряють навіть тим, хто абсолютно цього не гідний. Чи варто говорити про те, що порція негативної енергії їм в таких випадках забезпечена? Оскільки представникам знака важко відрізнити токсичних людей від звичайних, зірки настійно рекомендують їм сьогодні нікому не розкривати своїх обіймів — як в прямому, так і в переносному сенсі: так ніхто не завдасть їм матеріальних збитків.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці, як головні енергетичні донори Зодіаку, не з чуток знають про те, що таке токсичні люди і чим загрожує спілкування з ними: поганим настроєм аж до депресії, проблемами зі здоров'ям — головним болем і нудотою, і навіть занепадом сил. Знають представники знака і людей зі свого оточення, які люблять "підживитися" їхньою енергією. Головне для них цього дня — уникати спілкування з "кровожерами" всіма можливими способами, в іншому випадку доведеться нарікати тільки на себе.

Читайте також: Гороскоп на 28 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно уникати сварок і суперечок

Наступна публікація