Три знаки, яким сьогодні потрібно зайнятися побутовими клопотами

День сприятливий для одержання нових знань — зокрема, і езотеричних, збирання і аналізу інформації, початку навчальних циклів і курсів підвищення кваліфікації. В цей час також може відвідати натхнення, яке виведе навіть примітивну роботу на рівень творчості — торкнеться вона, зокрема, і домашньої роботи.

Сьогодні, 15 вересня, займатися побутовими клопотами можна всім знакам Зодіаку, але трьом з них вони показані особливо.

Рак (22.06 — 22.07)

Раки як найбільш домовитий знак зодіакального кола приділяють своєму житлу максимум уваги — у них завжди чисто, ніде немає ні порошинки, білизна і текстиль чисто випрані, а з підлоги — в буквальному сенсі слова — не страшно їсти. Але сьогодні їм може здатися, що на килимі з'явилася пляма або тарілки в шафі витерті недостатньо ретельно. Результатом цих підозр стане генеральне прибирання, яке затягнеться на весь день. Втім, часу може і не вистачити, але представників знака це навряд чи зупинить, адже в запасі у них є ще й ніч.

Діва (24.08 — 23.09)

Діви — фанати ладу, все у них в будинку складено за ранжиром: постільна білизна в шафі акуратно розкладена, чашки на кухні — ручками в один бік. Сьогодні представники знака вирішать, що стара система зберігання їх більше не влаштовує і одразу придумають нову. Правда, для цього доведеться вийняти зі скриньок і шаф все, що там зберігається, щоб згодом знову укласти, але — вже в іншому порядку. В результаті квартира перетвориться на склад речей, через що представники будь-якого іншого знака впали б у паніку, але тільки не Діви — вони із задоволенням візьмуться наводити лад.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці, чого вже тут гріха таїти, до чистоти і ладу ставляться байдуже. Ні, вони, звичайно, люблять, коли в будинку прибрано, все лежить на своїх місцях, а в кухні смачно пахне, але прикладати до цього руки не поспішають. Сьогодні ж на них нападе пристрасть до побутових клопотів причому, за що б вони не взялися, це заняття буде — ніби за ланцюжком — тягнути за собою інші справи. Так, виявивши на підвіконні слід від чашки кави, вони помиють заодно і вікна, а штори, які здадуться їм курними, виперуть, і так — до безкінечності.

Читайте також: Гороскоп на 15 вересня для всіх знаків зодіаку: день серйозних проєктів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів