Три знаки, яким сьогодні вдасться перетворити недоліки на переваги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День внутрішньої трансформації, коли можна кардинально змінитися і переосмислити свої вчинки і їхню мотивацію.

Сьогодні, 28 червня, рекомендується відмовитися від якостей, які нам заважають, і набути властивостей, що допомагають стати більш привабливими і успішними. Для цього необхідно взяти таймаут, зробити перепочинок і переглянути власні ресурси і можливість їхнього використання.

Лев (23.07 – 21.08)

Левам, основним недоліком яких – хоча, можливо, вони з цим і не погодяться – завжди були самозакоханість і зарозумілість, викличуть симпатію у тих, хто їх оточує, вивернувши ці почуття не всередину, а назовні. Полюбивши інших людей, оточивши їх теплом і турботою, роблячи компліменти і обсипаючи їх похвалами, вони здійснять свою мрію – стануть загальними кумирами.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам, зосередженим на власному матеріальному достатку, рекомендується хоча б на день зайнятися благодійністю: віддати непотрібні речі тим, хто не може сам їх придбати, допомогти людям, які просять милостиню. Так вони не тільки зроблять добру справу, але несподівано для себе зрозуміють, як, виявляється, приємно допомагати іншим.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці, однією з найбільш дратівливих якостей яких є надмірна балакучість, можуть обернути цей недолік не на шкоду, а на користь собі. Чому б не поспілкуватися сьогодні з тими, кому не вистачає тривалих бесід, – наприклад, літніми родичами, вони приймуть балакучість за щирість і доброзичливість.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, народжених під знаком Рака

Залиште свій коментар

Вибір редакції