Три знаки, у яких сьогодні відкриються магічні здібності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли можна зазирнути за межу, що відокремлює реальний світ від потойбічного, а життя – від смерті.

В цей час відповіді на важливі для нас питання дають різноманітні ворожіння, а у найбільш розсудливих і практичних людей, що не вірять в езотерику, з'являється здібність до телепатії і ясновидіння. Сьогодні, 26 червня, загостриться інтуїція у всіх знаків, але три з них зможуть похвалитися магічними здібностями, що відкрилися у них.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнят, які ніколи не скаржаться на відсутність інтуїції, в цей день відчують, що можуть читати думки оточення і прораховувати мотивацію чужих вчинків. Зірки застерігають представників знаку від того, щоб використовувати нові знання у корисливих інтересах, але вони навряд чи зможуть втриматися від такої спокуси.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіон – один з найбільш містичних знаків зодіаку, тому не дивно, що у цей магічний день вони зможуть передбачити майбутнє – не тільки своє, але і абсолютно незнайомих людей. Авжеж, не варто говорити кожному про те, що на нього чекає, але в особливо складних випадках можна попередити людини про небезпеку – можливо, вдасться врятувати їй життя.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії, яким часто сняться віщі сни, сьогодні дізнаються з них масу корисної інформації – вона дозволить їм зрозуміти, де і як шукати не тільки загублену річ, але і зниклого людини. Зрозуміло, повідомляти про своїх видіннях людям, яких вони стосуються безпосередньо чи ні - особиста справа кожного, проте є побоювання, що вони в таке передбачення просто не повірять.

Читайте також: Гороскоп на 26 червня для всіх знаків зодіаку: день тиші й загостреної інтуїції

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції