Три знаки, які сьогодні можуть бути незадоволені собою

Три знаки, які сьогодні можуть бути незадоволені собою

Credits

День, коли позитивна і негативна енергетика врівноважують одна одну, тому тільки від кожної конкретної людини залежить, чого буде більше в її житті — добра чи зла. Наслідком останнього може стати незадоволеність своїми діями і життєвими успіхами, а, як наслідок, і невдоволення самими собою.

Сьогодні, 14 травня, незадоволені собою можуть бути представники всіх знаків Зодіаку, але справжній сеанс самобичування влаштують собі три з них.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнята як знак двоїстий і неоднозначний, якому не до снаги знайти спільну мову навіть із самим собою, часто бувають незадоволені своїм життям і, як наслідок, самими собою. Щоправда, їхня думка про те, чому в їхньому житті все складається не так, як їм би того хотілося, вельми своєрідно: вони впевнені, що всьому виною — їхнє оточення, яке раз у раз вставляє їм палиці в колеса. А вони самі повинні відповідати тільки за те, що не можуть дати відсіч "шкідникам", за що і будуть докоряти собі сьогодні.

Терези (24.09 — 23.10)

Терези, які постійно коливаються з боку в бік, не можуть визначитися з тим, в якому життєвому становищі вони перебувають  — переможців або переможених. Сьогодні, перебуваючи не в найкращому настрої, вони зупиняться на найнижцій градації самокритики і почнуть випробовувати різке невдоволення собою, а також своїм життям і діяльністю. Щоправда, на відміну від інших знаків, довго чаша їхнього символу — терезів — на самому низу не затримається, вже сьогодні, в другій половині дня, вона почне рух догори, і ставлення представників знака до себе значно покращиться.

Риби (19.02 — 20.03)

Риби, які бачать світ через рожеві окуляри, як правило, дуже високої про себе думки — вони вважають себе найкращими представниками роду людського, і в чомусь, напевно, мають рацію: кожна людина по-своєму унікальна, і вони в цьому сенсі не виняток. Однак, як і кінь на чотирьох, та й той спотикається, так і представники знака сьогодні вирішать, що їхнє життя не склалося, та й взагалі, вони невдахи, в чому самі винні. Втім, сеанс посипання голови попелом триватиме у них недовго —зрештою вони згадають, що є кращими, і заспокояться.

Читайте також: Гороскоп на 14 травня для всіх знаків зодіаку: день боротьби добра і зла