Три знаки, які сьогодні можуть починати худнути

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки, які сьогодні можуть починати худнути

Credits

День сприятливий для позбавлення від того, що заважає жити — зайвої ваги, шкідливих звичок і людей, стосунки з якими перестали тішити — тобто, віджили своє. Можливо, будь-яку з цих дій буде вкрай важко здійснити, але, опанувавши себе і зусиллям волі змусивши відмовитися від калорійної їжі, алкоголю або сигарет, незабаром можна буде відчути, що процес йде легко — як торованим шляхом.

Сьогодні, 18 серпня, починати худнути можуть всі знаки зодіаку, але трьом із них вдасться скинути зайві кілограми легше, ніж іншим.

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам, які завжди намагаються тримати себе в руках, відмовляючись від важкої і жирної їжі і калорійних продуктів, не важко сісти на дієту, виявивши у себе кілька зайвих кілограмів. Цього разу їм не варто вживати серйозних заходів. Оскільки про катастрофічне збільшення не йдеться, варто обмежитися розвантажувальним днем. І тільки якщо він не дасть бажаного результату, можна буде перейти до інших — більш серйозних — способів схуднення: радикальних дієт або голодування.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіони, як правило, тримають оптимальну вагу без будь-якого насильства над фігурою, і їхня упевненість в тому, що вони набрали зайві кілограми, найчастіше продиктована їхньою бурхливою фантазією. Проте, якщо представники знака себе в цьому переконали, доведеться худнути. Найліпше звернутися до детокс-програми — вона дозволить не тільки скинути вагу і відшліфувати фігуру, а й оздоровити організм, а заодно очистити його від шлаків і токсинів. Головне, в справі схуднення — вчасно зупинитися, а з цим у Скорпіонів можуть бути проблеми.

Риби (19.02 — 20.03)

Рибам, які часто забувають про свою зовнішність, дійсно настав час привести фігуру до ладу. Спосіб, за допомогою якого це потрібно робити, може бути як радикальним — наприклад, дієта або голодування, так і щадним — у вигляді розвантажувальних днів. Все залежить від того, наскільки серйозно погладшали представники знака, а це можуть оцінити тільки вони самі. Якщо ж Риби мають намір боротися із зайвою вагою довго і серйозно, потрібно порадитися з лікарем: він оцінить загальний стан здоров'я і вирішить, чи варто представникам знака оголошувати голодування чи ні.

Читайте також: Гороскоп на 18 серпня для всіх знаків зодіаку: дуже поганий день, коли ліпше залишитися вдома

Наступна публікація