Перейти до змісту
Три знаки, які сьогодні можуть посваритися з коханою людиною

День, коли інформація, яка приходить із різних джерел, легко розуміється і запам'ятовується, тому необхідно отримувати нові знання та навички. Цей час також не підходить для спілкування — імовірний конфлікт навіть із близькими та коханими людьми, тому його рекомендується провести на самоті.

Сьогодні, 17 жовтня, з коханою людиною можуть посваритися представники всіх знаків зодіаку, але для трьох із них це особливо небезпечно.

Лев (23.07 — 21.08)

Леви, які, чого вже тут гріха таїти, страждають на манію величі, часто зарозуміло ставляться не тільки до сторонніх, а й до найближчих людей — родичів і коханих. Цілком імовірно, що саме сьогодні вони скажуть або зроблять щось таке, що всерйоз образить їхню другу половинку. Не дивно, що вона, далі не в силах терпіти витівки вінценосних осіб, вирішить, що далі життєвим шляхом їм із представниками знака краще йти порізно. Можливо, Левам необхідно прислухатися до поради зірок і сьогодні рідше "включати зірку".

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці мають дивовижну якість, котра, навіть за бажання, не піддається виправленню: вони спочатку говорять і тільки потім думають, що, власне, сказали. Через це вони часто потрапляють у незручне становище, але сьогодні однією незручністю їм обійти не вдасться: представники знака примудряться сказати щось таке, що смертельно образить близьку людину, попри те, що вона давно звикла до перлів, які ті видають. Стрільці навряд чи прислухаються до зоряної поради, а якщо ж так, то сьогодні їм варто якомога менше говорити.

Водолій (21.01 — 18.02)

Водолії, що відрізняються навіженістю, здатні на дивні й несподівані вчинки, чим доводять людей поруч із ними до сказу — інколи в буквальному сенсі цього слова. Справді, кому сподобається, що близька людина замість того, щоб прийти на побачення, сіла на літак і полетіла в інший кінець країни, забувши попередити про це хоч когось? Ось і сьогодні представники знаку ризикують створити щось таке, що стане останньою краплею в чаші терпіння їхньої другої половинки.

Читайте також:   Гороскоп на 17 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно уникати сварок і суперечок

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин