Три знаки, які сьогодні можуть збирати "урожай"

Символом цього дня є виноград, що говорить про його родючість та необхідність збирати урожай. Правда, не можна сказати, що для всіх він виявиться однаково успішним — тут, як то кажуть, як попрацюєш, так і поїси: кількість отриманого прибутку — як матеріального, так і морального — перебуватиме в прямій залежності від якості і кількості витрачених зусиль.

Сьогодні, 4 вересня, пожинати те, що посіяли, зможуть всі знаки зодіаку, але три з них можуть розраховувати на особливо рясний урожай.

Овен (21.03 — 20.04)

Овни, незважаючи на властиву їм запальність і неврівноваженість, роботи не бояться — навпаки, роблять її без напруженості, а часом і з задоволенням. Завдяки цьому вони можуть розраховувати на солідний урожай у вигляді вагомих результатів виконаних робіт і відповідних гонорарів, а, можливо, і премій. Головне, не отримати запаморочення від успіхів і не спочивати на лаврах, але налаштовуватися на нові трудові подвиги — благо, необхідність в них не вичерпається.

Рак (22.06 — 22.07)

На Раків, як представників найбільш чутливого і чуйного знака зодіакального кола, чекає урожай не матеріального, а морального спрямування. Чим більше в попередній — так би мовити, звітний — період вони зробили добра оточенню, тим серйознішою буде відповідна подяка. Так що представникам знака ні зараз, ні надалі не варто скупитися на прояв добрих і благородних рис свого характеру — вони завжди будуть гідно оцінені.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козороги, будучи головними трудоголіками зодіаку, найчастіше бувають задоволені винагородою, яку отримують за свої зусилля. Не буде приводів для образи у них і цього разу — їхні роботодавці будуть настільки задоволеними результатами праці представників знака, що оплатять їх не за тарифом, а з лишком. Не менш важливим наслідком нинішнього перевиконання плану виявиться зміцнення професійної репутації Козорогів, що зіграє позитивну роль в їхній кар'єрі.

Читайте також: Гороскоп на 5 вересня для всіх знаків зодіаку: день слабкості та вразливості

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів