Три знаки, яким не можна піддаватися чужому впливу

Три знаки, яким не можна піддаватися чужому впливу

Getty Images

День пасивної енергетики, під час якого люди стають ледачими і апатичними — їм ні до чого немає діла. Зайнятися серйозною роботою і тим більше досягти в ній результату, вдасться тільки тим, хто зможе зібратися з силами і мобілізувати себе на активні дії. Небажано піддаватися чужому впливу, навіть якщо людям, які його здійснюють, ви довіряєте і які хочуть вам добра.

Сьогодні, 27 липня, піддаватися чужому впливу не рекомендується представникам всіх знаків Зодіаку, але для трьох з них особливо важливо зберегти власну індивідуальність.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнята, яких — в силу властивої їм подвійності — постійно "кидає" з боку в бік, часто питають ради у різних людей — як близьких, так і сторонніх. Це не означає, що вони в обов'язковому порядку їм потім слідують, але варіант такий неодмінно розглянуть. Іноді для того, щоб згодом дорікнути: "Пам'ятаю, яку безглузду пораду ти мені дав (а)". Але сьогодні представники знаку можуть проявити слабкість і вчинити проти своєї волі — не варто цього робити.

Рак (22.06 — 22.07)

Раки часто приймають на віру те, що говорять їм інші люди, та змінюють при цьому власними правилами і переконаннями. З плином часу вони шкодують про свою слабкість і зроблені під її впливом помилки, але виправляти ситуацію, зазвичай, буває пізно. Сьогодні у представників знаку є шанс, зберегти вірність своїм переконанням і чинити так, як хочуть вони, а не так, як диктує їм хтось, нехай навіть ці люди висловлюють авторитетну думку.

Терези (24.09 — 23.10)

У Терезів, "чаші" яких постійно коливаються з боку в бік, часто виникають проблеми з прийняттям рішення — вони ніяк не можуть зрозуміти, чого хочуть насправді. Зазвичай, на "допомогу" в таких випадках приходять інші люди, які намагаються нав'язати представникам знака своє бачення і вирішення проблеми. Найчастіше нічого доброго з цього не виходить — врівноваживши свої сумніви, вони розуміють — ось як сьогодні. — що зробили зовсім не те, що хотіли.

Читайте також: Гороскоп на 27 липня для всіх знаків Зодіаку: день, коли нічого не відбувається випадково

Наступна публікація