Три знаки, яким сьогодні краще не брехати і не лихословити

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки, яким сьогодні краще не брехати і не лихословити

Фото: Getty Images

День, коли будь-яка робота, включаючи домашню, виявиться порожніми клопотами. Він також схиляє до вияву таких — не найкращих — якостей людського характеру, як безглузді розмови, плітки і марнотратство, чому сприятиме вихідний день. Важливо також відмовитися від спілкування з незнайомими і малознайомими людьми, які можуть спровокувати на необдумані вчинки.

Сьогодні, 7 лютого, пліткувати і злословити небажано представникам всіх знаків зодіаку, але для трьох із них це може бути особливо небезпечно.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці рідко обмовляють — найчастіше вони вважають за краще діяти — наприклад, бити посуд або кидатися подушками, а не говорити. Але сьогодні образа на близьку — чи не дуже — людину, яка примудриться вразити їхнє самолюбство, може виявитися сильною. Не дивно, що вони не зможуть втриматися і вихлюпнути роздратування у вигляді найнепристойніших висловів про неї. Якщо вони не опанують себе і не стримаються, їм — можливо, проти їхнього бажання — вдасться загнати конфлікт так глибоко, що виходу з нього вже не буде.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнята — на превеликий жаль для себе — потраплять в неприємну ситуацію не через злостивість, а через дурний розум і нудьгу. У вихідний, коли до того ж нічого не потрібно буде робити, вони відчують непереборне бажання, вже вибачте за вислів, почухати язиком. В результаті їх може занести, через що вони перемиють кісточки всім своїм знайомим, і хоч один з них дізнається про слова, які про нього говорили. Не треба ходити до ворожки, щоб дізнатися, до чого така колізія призведе: з'ясування взаємин із скривдженою ними людиною може закінчитися повним розривом взаємин.

Діва (22.08 — 23.09)

Діви, які — чого вже тут гріха таїти! — є людьми злопам'ятними, деякий час назад затамували лють на когось зі своїх знайомих. Треба віддати належне представникам знака: вони досить довго боролися з бажанням оприлюднювати і винести на чужий суд вчинок людини, яка зачепила їх за живе. Але образа виявилася сильнішою, і — можливо, саме сьогодні — вони захочуть нарешті виплеснути свою образу в навколишній простір. Проте зірки вважають своїм обов'язком попередити: перш ніж відкрити рот, необхідно задуматися про наслідки.

Читайте також: Гороскоп на 7 лютого для всіх знаків зодіаку: день образ і невдалих покупок

Наступна публікація