Три знаки, яким сьогодні не можна нічого ламати

"День пташиного польоту" — події, які відбудуться в цей час, покажуть, що в нашому житті не буває нічого випадкового — все закономірно і взаємопов'язано. Енергію, яку подарують нам зірки, необхідно направити на творення — руйнування може порушити світовий баланс добра і зла і буде караним.

Сьогодні, 7 вересня, небажано нічого ламати всім знакам зодіаку, але трьох із них ця заборона торкнеться особливо.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям, які в нападі люті можуть перебити весь асортимент посудної крамниці, сьогодні не рекомендується кидати об підлогу навіть одне-єдине горнятко. Зрозуміло, йдеться про навмисний вчинок, який можна назвати шкідництвом, а не про трагічну помилку. Такий вчинок може, як не дивно це прозвучить, порушити взаєморозуміння з близькою людиною, так що варто утриматися від такого прояву емоцій.

Діва (24.08 — 23.09)

Діви, як правило, дуже дбайливо ставляться до власного майна, тим більше дивно і несподівано вони поводитимуться на цього разу. Почуття внутрішнього дискомфорту буде штовхати їх на необдумані та вчинки — бажання щось зламати, розбити або порвати може переслідувати їх протягом всього дня. На жаль, душевного заспокоєння такі дії їм не принесуть, а згодом призведуть до серйозного жалкування, але щось виправити буде вже не можна.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козороги втрачають самовладання досить рідко, але, як прийнято говорити в народі, влучно — в такому випадку вони буквально літають на мітлі. Ось цього разу в безсилій люті, спрямованої проти когось із оточення, вони можуть зіпсувати щось дуже потрібне — наприклад, розбити комп'ютерну мишу або грюкнути об підлогу клавіатуру. Звичайно, в результаті протверезіння настане дуже швидко — разом з усвідомленням, що вони залишилися без знарядь праці, але в момент знищення вони навряд чи будуть це розуміти.

Читайте також: Гороскоп на 7 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли все вдасться

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів