Перейти до змісту
Три знаки, яким сьогодні не можна нічого руйнувати

На рідкість світлий і гармонійний день, коли будуть вдаватися будь-які — навіть дуже складні і такі, які здаються нездійсненними, — справи, тому можна братися за будь-які проєкти, вони неодмінно увінчаються успіхом. Правда, за однієї умови, якої необхідно дотримуватися: будь-які дії цього часу повинні бути спрямовані на творення, а не на руйнування — навіть видаляти засохле дерево на дачі краще в інший день.

Сьогодні, 15 жовтня, руйнувати що-небудь не можна всім знакам зодіаку, але трьом із них це особливо протипоказано.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці, які славляться своєю запальністю і вибуховим характером, можуть влаштувати скандал із биттям посуду і розбиттям меблів — у всякому разі, легких їх частин у вигляді стільців або табуреток. Сьогоднішній день — не виняток, і відмовляти представників знака від сварки не варто, все одно з цього нічого не вийде. Єдине, від чого їм все-таки необхідно утриматися, — це від руйнувань навколишнього простору. Уподібнившись слонам в посудному магазині, представники знака згодом дуже про таку поведінку пошкодують.

Діва (22.08 — 23.09)

Дівам, які, зіткнувшись з неприйняттям їхньої думки, яку вони завжди вважають єдино правильною, здатні на непередбачувані вчинки. У таких випадках їм нічого не варто зруйнувати багаторічні взаємини з людиною, яка з ними не згодна, і той факт, що представники цього знака згодом покаються — або вдаватимуть, що розкаялися — їх провини не применшує. Сьогодні зірки наполегливо радять Дівам проявляти стриманість і під впливом хвилини гніву не втрачати тих людей, які є їхніми друзями.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козороги, незважаючи на те, що вони є одним з найбільш спокійних і стриманих знаків, найчастіше виходять з себе, коли у них щось не вдається: припиняє працювати мобільний телефон, заїдає пральна машинка або зависає комп'ютер. У люті Козороги можуть пошкодити річ, яка розлютувала їх, штурхонувши її ногою або жбурнувши об стінку. Чи варто говорити, що, заспокоївшись, а це відбувається дуже швидко, вони шкодують про свою нестриманість, але поправити найчастіше вже нічого не можна: вихід один — вирушати за покупкою нової речі замість розбитої в торговий центр.

Читайте також: Гороскоп на 15 жовтня для всіх знаків зодіаку: день роботи на землі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин