Три знаки, яким сьогодні не можна приховувати свої почуття

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки, яким сьогодні не можна приховувати свої почуття

Фото: Getty Images

День, коли можна — і треба — ухвалювати важливі рішення, але тільки в тому разі, якщо вони будуть правильними, а інакше краще з ними зачекати — наслідки можуть бути не найприємнішими. У взаєминах із близькими — і не дуже — людьми не рекомендується приховувати свої почуття: надмірна стриманість, з одного боку, може призвести до морального дискомфорту, а з іншого — дасть оточенню картбланш для дій.

Сьогодні, 14 липня, приховувати свої почуття небажано представникам всіх знаків зодіаку, але трьом із них стримувати себе категорично не рекомендується.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям як одному з найбільш запальних знаків зодіаку стримувати свої емоції, якщо вони вже увійшли в раж, дуже важко, тому їм не варто цього робити — у всякому разі, сьогодні. Спроби зберігати спокій можуть призвести до негативних для їхнбої нервової системи наслідків. Негатив, який буде рватися назовні, може буквально "розвернути" їх зсередини, тому має сенс випустити його — головне, не направляти бурхливі емоції проти оточення — це не найкращим чином позначиться на взаєминах із ним.

Рак (22.06 — 22.07)

Ракам — особливо тим із них, хто перебуває у стані з'ясування стосунків із близькою людиною — небажано приховувати почуття, які вони відчувають до неї. Можливо, вони роблять це з виховних міркувань, намагаючись довести своєму партнеру, що без них — точніше, без їхнього кохання — представникам знака доведеться дуже важко. Зірки не рекомендують представникам знака користуватися таким забороненим прийомом, навпаки, необхідно показати близькій людині всю силу своїх почуттів, тоді і влаштовувати їй бойкоти не доведеться.

Діва (22.08 — 23.09)

Діви часто стримують свої почуття, вважаючи, що навколишні користуються їхньою прихильністю з власною — корисливою — метою. Можливо, одного разу таке ставлення когось із близьких і друзів дійсно мало місце бути, але чи варто робити негативні висновки один раз і на все життя? Зірки наполегливо рекомендують представникам знака відкрити своє серце людям, які перебувають поруч, — особливо тим із них, кого вони перевірили часом і різноманітними складними обставинами, вже вони-то точно гідні їхнього доброго ставлення.

Читайте також: Гороскоп на 14 липня для всіх знаків зодіаку: день відповідальних вчинків

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація