Три знаки, яким сьогодні не можна сумніватися в своїх силах

Три знаки, яким сьогодні не можна сумніватися в своїх силах

Getty Images

Позитивний у всіх відношеннях день, але головним його досягненням стане можливість знайти відповідь на важливі життєві питання, які не давали спокою останнім часом. З очей неначе спаде пелена, і стане зрозуміло, як далі діяти і в який бік іти. Щоправда, пощастить тільки тим, хто буде впевнений в собі і своїх силах.

Сьогодні, 29 липня, сумніватися в своїх силах не можна представникам всіх знаків Зодіаку, але трьом з них низька самооцінка особливо протипоказана.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнюки взагалі-то найчастіше впевнені в собі і своїх силах, але трапляється — ось як сьогодні, що в них піднімає голову їхня друга натура — можна сказати, брат-близнюк, у якого вкрай низька самооцінка. Вона не принесе користі ні на роботі, ні в особистому житті, тому представникам знака необхідно "розбудити" своє друге "я", яке, зазвичай, не має дефіциту впевненості в собі: вона зможе придушити невпевненість і дозволить впоратися з будь-якою поставленою метою.

Терези (24.09 — 23.10)

Терези досить часто відчувають невпевненість, хоч і наполегливо приховують цей факт. У таких випадках вони не справляються з найпростішими завданнями, тому на роботі — та й в особистому житті — толку від них дуже мало, що вони і самі розуміють, але нічого не можуть з цим вдіяти. Ось і сьогодні їм буде здаватися, що вони абсолютно нікчемні особистості, що, звичайно ж, не відповідає істині, як, втім, і гіпертрофована впевненість в собі, яка з'явиться, коли друга чаша терезів переважить першу.

Риби (19.02 — 20.03)

Риби — істоти як земні, так і небесні: вони найчастіше віддаються своєму улюбленому заняттю — польотам у хмарах, коли ж вони насилу спускаються на землю і, подібно космонавтам, які довгий час провели на орбіті, відчувають себе незатишно і невпевнено в житті земному. Велика ймовірність, що сьогодні з ними трапиться саме така історія, тому представникам знака дуже важливо налаштуватися на діловий лад і "накрутити" власну самооцінку будь-яким доступним способом — в інтернеті є маса їхніх описів.

Читайте також: Гороскоп на 29 липня для всіх знаків Зодіаку: день досягнення складних цілей

Наступна публікація