Три знаки, яким сьогодні не можна витрачати гроші

Три знаки, яким сьогодні не можна витрачати гроші

Credits

Від серйозних справ — насамперед фінансових — краще відмовитися. Не рекомендується також робити покупки — будь-яке придбання цього дня виявиться з прихованим браком, тому доведеться пошкодувати про кожне з них.

Сьогодні, 5 серпня, витрачати гроші не варто представникам всіх знаків зодіаку, але для трьох із них такі витрати особливо небажані.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята знають, що великі гроші їм в руки давати не можна: будучи байдужими до продовольчих магазинів (представники знака харчуються досить скромно), вони можуть змести з полиць бутиків все, що там є. Ось і сьогодні ніщо не зможе їх зупинити — кожен новий екземпляр буде здаватися їм кращим колишнього, тому вони будуть купувати все нові і нові. Розчарування прийде пізніше — через день, а можливо, і через тиждень — коли представники знака вирішать вийти в люди в обновках.

Діва (22.08 – 23.09)

Дів цього дня — вряди-годи — зраджуватиме їхня практичність: вони накуплять того, чого в інший час — простіше кажучи, в здоровому глузді — ніколи б не придбали. На запитання, як таке могло статися, вони відповісти не зможуть, тому їм залишиться тільки здивовано знизувати плечима і розводити руками. Єдиний спосіб уникнути такого сценарію — не витрачати гроші взагалі, навіть на дріб'язкові покупки, а ще краще — не заходити до магазинів — це допоможе уникнути спокуси.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці не дуже дорожать грошима, навіть опинившись на мілині, вони тільки махають рукою: нічого, ще заробимо. Тому в магазинах вони, як правило, легко розлучаються з вмістом гаманців і карток, якщо речі, які там продаються, дійсно їм сподобалися. Але сьогодні можна буде говорити про сценарій, який, згідно зі старим прислів'ям звучить так: кінь на чотирьох ногах, та й то спотикається. Представники знака ризикують придбати те, що їм зовсім не потрібно, тому краще не ризикувати і, виходячи з дому, не брати з собою значну суму грошей.

Читайте також: Гороскоп на 5 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна влаштовувати свята

Наступна публікація