Три знаки, яким сьогодні не варто брати участь в авантюрах

День негативної, а часом і небезпечної енергетики, коли оточення схильне до сварок і конфліктів, які спалахують з нічого і мають тривалий характер. Бажано обмежити коло спілкування, не вступати в суперечки і сперечання і не підтримувати пустопорожні розмови, які не матимуть сенсу. Важливо також відмовитися від участі в авантюрах, навіть якщо за них будуть обіцяти солідну винагороду.

Сьогодні, 14 вересня, брати участь в авантюрах не рекомендується всім знакам зодіаку, але трьом із них це протипоказано.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці, які через характер вірять у можливість найрізноманітніших чудес матеріального характеру, можуть легко піти на поводі у людей авантюрного складу, особливо якщо ті пообіцяють їм золоті гори. Бажано, щоб поруч з ними в цей момент перебувала розважлива людина, який зупинить представників знака і не дасть їм вплутатися в неприємну історію, з якої згодом складно буде знайти вихід. В іншому разі замість очікуваного прибутку Тельці ризикують отримати серйозний збиток.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам, які завжди коливаються між двома рішеннями без надії причалити до одного з берегів, взагалі не варто розглядати можливість участі у будь-яких авантюрах. Їхня позиція, про яку в народі кажуть "і хочеться, і колеться" не дасть до кінця визначитися зі своїми бажаннями і побоюваннями, тому в будь-якому разі представники знака будуть незадоволені як своїм рішенням, так і його наслідками. Оптимальний вихід зі становища — відмовитися від дій, результат яких непередбачуваний.

Риби (19.02 — 20.03)

Риби, знак ідеалістів і мрійників, не вірять в те, що з ними можуть вчинити непорядно, допоки не отримають незаперечне підтвердження чужої непорядності. Цього разу їм не варто доводити до такого неприємного результату, одразу ж рішуче відмовивши тим, хто буде вмовляти їх вкласти свої кошти у справу, яка наперед є пірамідою. Представникам знака, який часто демонструє свою наївність, також варто пам'ятати про те, що безкоштовний сир можна знайти тільки в мишоловці.

Читайте також: Гороскоп на 14 вересня для всіх знаків зодіаку: день конфліктів і невдалих покупок

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів