Три знаки, яким сьогодні не варто нічого купувати

Дата публікації
Перегляди
38к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки, яким сьогодні не варто нічого купувати

Фото: www.credits

День сприятливий для бізнесу та фінансових питань, які будуть вирішуватися без найменшої затримки — як то кажуть, з пів оберту. Можливий несподіваний матеріальний прибуток, яким важливо розпорядитися з розумом, вклавши отримані кошти в який-небудь перспективний проєкт. А ось магазинами краще не ходити — велика ймовірність придбати щось таке, про що згодом захочеться сказати, як про викинуті гроши.

Сьогодні, 11 березня, що-небудь купувати не рекомендується представникам всіх знаків зодіаку, але трьом із них взагалі необхідно оминати магазини.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнята не можуть минути жоден магазин, який трапляється на їхньому шляху: покупки для них — найкращий спосіб підняти собі настрій і примирити їх з недосконалістю нашого світу. З будь-якої поїздки вони повертаються з туго набитою валізою, тому чекають не дочекаються, коли відкриється світ після пандемії і вони знову зможуть вирушати в модні тури до Мілана або Парижа. Поки ж вони — ось як сьогодні — «інспектують» місцеві, купуючи масу абсолютно непотрібних їм речей. Правда, з'ясується це тільки вдома, а повернути назад все куплене можливим, на жаль, не випаде.

Діва (22.08 — 23.09)

Діви як відомі шопоголіки ходять магазинами не тільки тому, що їм щось потрібно, але і просто так — заради задоволення. Обов'язково знайдеться сто перша вазочка або п'ятдесята футболка, яку вони — буквально до тремтіння в колінах — захочуть придбати. Сьогоднішній день, якщо, звичайно представників знака занесе в магазин, винятком з правила не стане — після шопінгу вони повернуться додому, навантажені великою кількістю сумок, пакетів і згортків. Абсолютно несподівано виявиться, що брат-близнюк однієї з куплених речей у них вже є.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козорогів шопоголіками точно не назвеш: покупки вони роблять нечасто, але водночас вибирають найбільш дорогі і якісні речі («ми не такі багаті, щоб купувати дешеве» — їх набувальний девіз), які згодом вірою і правдою служитимуть їм довгі роки. Однак, як відомо, кінь на чотирьох ногах, і той спотикається, — з представниками знака це якраз сьогодні і трапиться. Важко сказати, що приведе їх до помилки — неправильний розрахунок або невиправдана довіра до реклами, але придбана ними дорога річ виявиться з прихованим браком, що з'ясується після закінчення гарантійного терміну .

Читайте також: Гороскоп на 11 березня для всіх знаків зодіаку: день світлої енергетики і несподіваного прибутку

Більше гороскопів шукайте в розділі "Астрологія".

Наступна публікація