Три знаки, яким сьогодні небезпечно робити манікюр і педикюр

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки, яким сьогодні небезпечно робити манікюр і педикюр

Getty Images

День, коли необхідно відмовитися від активних дій — пуття від них все одно не буде, сили і енергія виявляться витраченими даремно. Зате сприятливими виявляться заняття, пов'язані з науковою та інтелектуальною діяльністю: дослідницька і журналістська робота, літературна діяльність. У цей час не можна відвідувати салон краси, особливо протипоказані маніпуляції з нігтями.

Сьогодні, 20 листопада, робити манікюр і педикюр небажано представникам всіх знаків зодіаку, але для трьох із них це може бути по-справжньому небезпечно.

Лев (23.07 — 21.08)

Леви разом із нігтями втратять і частину енергії, необхідної їм для життя і роботи, тому, незважаючи на гостре бажання мати вигляд на всі сто відсотків, від відвідування салону краси представникам знака краще відмовитися. Якщо вже дуже хочеться попрацювати над зовнішнім виглядом, чому б не звернутися до допомоги перукаря — нова стрижка, незвичний колір волосся або елегантна укладка впораються з таким завданням нітрохи не гірше, ніж манікюр чи педикюр. Тим більше, що "подумати про красу нігтів" можна буде вже завтра.

Водолій (21.01 — 18.02)

Водоліям манікюр чи педикюр протипоказаний, оскільки ці процедури можуть послабити імунітет, який і без того залишає бажати кращого, що наразі може виявитися по-справжньому небезпечним. Щоб подібного не сталося, краще відмовитися від маніпуляцій із нігтями, тим більше що особливої потреби в них в цей час не буде. Представники знака, як правило, ретельно стежать за собою, тому сказати, що їм необхідно терміново бігти до майстра манікюру і виправляти похибки, не можна, а значить, із доглядом за нігтями можна почекати.

Риби (19.02 — 20.03)

Рибам не варто поспішати в салон краси, оскільки саме сьогодні, роблячи обрізний манікюр, вони можуть отримати травму — невелику, але прикру, яка в більшості випадків призведе до серйозних наслідків. Навряд чи, вирушаючи в перукарню за красою, вони зрадіють запаленню або нариву, які з великою часткою ймовірності можна отримати як "бонус". Зате, відклавши процедури на кілька днів, вже нічого не побоюючись, можна буде звернутися по допомогу майстра і отримати якісну і — що важливо — безпечну послугу.

Читайте також: Гороскоп на 20 листопада для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно дослухатися до внутрішнього голосу

Наступна публікація