Три знаки, яким сьогодні необхідно діяти активно

Три знаки, яким сьогодні необхідно діяти активно

Credits

День потужної негативної енергетики, що супроводжується сильною агресивністю, яку навіть найспокійніший чоловік може проявляти по відношенню до тих, хто його оточує. Повсюдні сварки і скандали, здається, будуть виникати нізвідки, але тривати довго і принесуть масу неприємних емоцій. Виплеснути негатив нешкідливим чином можна буде за допомогою активних дій.

Сьогодні, 1 серпня, активно діяти рекомендується представникам всіх знаків Зодіаку, але трьом з них лінь і пасивність особливо протипоказані.

Діва (22.08 — 23.09)

Діви, що володіють потужною внутрішньою енергією, яку вдало маскують під стриманість і навіть холодність, залишившись без роботи — ось як сьогодні — цілком можуть стати небезпечними для оточуючих їх людей. Тому для них дуже важливо відшукати серйозне і, що важливо, цікаве заняття, інакше вони просто не стануть витрачати на нього свій час. Найкраще — навести десь порядок: якщо у власному будинку це вже неможливо, оскільки там і так все блищить і сяє, то хоча б запропонувати свої послуги кому-небудь з друзів.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільцям завжди важко діяти — енергія розпирає їх з середини, тому навіть під час відпустки вони повинні рухатися, а не лежати овочем на пляжі. Тому представникам знака рекомендується братися за будь-яку роботу, їхня праця не пропаде: з одного боку, вони отримають можливість виплеснути небезпечний — як для них самих, так і для оточуючих — негатив, а з іншого — під впливом потужної енергії їм вдасться в буквальному сенсі слова перевернути гори.

Водолій (21.01 — 18.02)

Водолії завжди не проти відпустити сумнівний комплімент чи ризиковано пожартувати, що може бути з образою сприйнято кимось із оточуючих, але сьогодні бажання вразити тих, хто неприємний представникам знака, перевершить всі можливі межі. Можливо, варто направити енергію в мирне русло і зайнятися чимось суспільно — і особисто — корисним: наприклад, зайнятися прибиранням на дачній ділянці — там завжди є робота, а разом і зібрати листя, гілки та сміття за своїм парканом.

Читайте також: Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно говорити правду

Наступна публікація