Три знаки, яким сьогодні необхідно просити вибачення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Непростий день, протягом якого необхідно уникати будь-яких перевантажень – як фізичних, так і моральних. Прийнято аналізувати своє життя, знаходити і виправляти помилки, визнавати провину і просити вибачення. Також вважається: якщо цього дня довго дивитися на вогонь свічки, каміна або багаття – можна дізнатися щось дуже важливе про своє життя.

Цього дня, 27 липня, можна просити вибачення у тих, кого образили, всім знакам зодіаку, але представникам трьох із них зробити це просто необхідно.

Телець (21.04 – 21.05)

Такі якості характеру Тельців, як упертість і наполегливість, часто призводять до того, що вони наживають собі ворогів в особі не тільки друзів і знайомих, але й зовсім сторонніх людей. Уникнути такого розвитку подій цього дня можна одним-єдиним способом: визнавши провину перед усіма, кого встигли образити – вільно чи мимоволі. З незнайомцями зробити це буде складніше, але в близьких обов'язково потрібно попросити вибачення.

Близнята (22.05 – 21.06)

За дволикими Близнятами тягнеться цілий шлейф образ, які вони – найчастіше, ненавмисно, через свою двоїстість завдали людям у минулому. Нинішній день дасть їм можливість виправити ситуацію: доля занесе в їхнє життя тих, кого вони давно не бачили, надавши їм шанс перепросити їх за сказане чи зроблене. Головне в цій ситуації – дійсно усвідомити свою провину і щиро, а не для пташечки, її визнати.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви, які прискіпливо і скрупульозно підходять до вирішення будь-яких питань, застосують свою фірмову методику і цього разу. Якими б малими не були їхні провини, вони ретельно проаналізують ситуацію і в обов'язково згадають усіх, кого могли зачепити. Далі – справа техніки: необхідно буде зателефонувати всім, щоб сказати: "Не мав рацію. Погарячкував". Здавалося б, нічого складного в цьому немає, але чи захочуть представники знака влаштувати такий "прощений понеділок" – велике запитання.

Читайте також: Гороскоп на 27 липня для всіх знаків зодіаку: день приємних сюрпризів

Залиште свій коментар

Вибір редакції