Перейти до змісту
Три знаки, яким сьогодні необхідно зберігати почуття гумору

Будь-які досягнення, які сьогодні будуть під силу кожному з нас, на жаль, не посприяють просуванню ані в професійній сфері, ані в особистому житті. Взагалі нічого, крім задоволення собою — найчастіше, помилкового — і бажання похвалитися, вони нікому не дадуть. Не піддатися на провокації допоможуть спокій і почуття гумору — вони підуть на користь всім.

Сьогодні, 13 жовтня, почуття гумору необхідно зберігати всім знакам Зодіаку, але для трьох із них це життєво важливо.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнюки наділені почуттям гумору від природи — вони можуть вдало пожартувати на будь-яку тему, що робить їх приємними співрозмовниками в будь-якій компанії. Але сьогодні ця їхня якість буде особливо актуальною — саме почуття гумору дозволить представникам знака завоювати серце людини, до якої вони небайдужі. Жарти, якими, в прямому сенсі слова, блиснуть вони сьогодні, настільки сподобаються оточенню, що їх згодом будуть цитувати. Що ж до симпатичної Близнятам людини, то вона, схоже, буде просто в захваті, а там і до роману недалеко.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіони — знак, який володіє іскрометним почуттям гумору, що допомагає їм блискуче виходити з будь-яких життєвих ситуацій. Ось і нині в спілкуванні з керівництвом або, що теж важливо, з недоброзичливо налаштованими щодо них людьми, їм вдасться за допомогою вдалого жарту запобігти, здавалося б, неминучому конфлікту й перетворити його на просту ділову бесіду. Керівництво, швидше за все, прислухається до їхніх міркувань, а людина, яка досі вважала себе ворогом представників знака, стане якщо не другом, то приятелем.

Водолій (21.01 — 18.02)

Водолії самі по собі гумористами не є, але чужий жарт завжди готові гідно оцінити, і сьогодні ця властивість їм знадобиться. Цілком може скластися ситуація, за якої їхня підтримка знадобиться близькій людині, котра вирішить, що це найкращий спосіб заспокоїтися і почати ставитися до ситуації, що склалася, з оптимізмом. Саме тут представникам знака і стане в нагоді почуття гумору — воно дозволить їм заразливо реготати над кожним вдалим жартом оточення і, передусім, людини, яка багато для них значить.

Читайте також: Гороскоп на 13 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно заощаджувати енергію

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин