Три знаки, яким сьогодні потрібно допомагати іншим людям

Три знаки, яким сьогодні потрібно допомагати іншим людям

Getty Images

Енергію, яка буде переповнювати від самого ранку, необхідно направити на добрі справи — до того ж стосуватися вони можуть як людей, які їх потребують, так і безпритульних тварин. На роботі бажано робити тільки те, що приносить задоволення, — праця з примусу виявиться безглуздою тратою часу і сил.

Сьогодні, 19 липня, допомагати іншим людям рекомендується всім знакам зодіаку, але для трьох із них благодійність стане нагальною потребою.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята вкрай рідко роблять добрі справи, оскільки вважають за краще самі ставати об'єктами чиєїсь благодійності, але цього разу все перевернеться з ніг на голову. Чому представники знака вирішать зробити добро людям, які їх оточують, — сказати важко, швидше за все, таким буде їхній каприз, який вони вирішать втілити в життя саме сьогодні, головне, що їм вдасться зробити по-справжньому щасливими кілька людей. Щоправда, вже завтра вони можуть повернутися до колишньої тактики і вимагати "булочок" тільки для себе, але такий вже їхній характер.

Діва (22.08 – 23.09)

Дів важко назвати філантропами — вони абсолютно впевнені, що різноманітні подарунки повинні робити тільки їм, самі ж вкрай рідко діляться власними матеріальними благами з оточенням. Однак сьогодні вони і самі будуть дивуватися тому факту, що їх потягне на добрі справи, і вони не стануть зволікати з виконанням своїх — настільки несподіваних — бажань. Для цього необхідно вибрати людей — наприклад, знайомих чи сусідів — які особливо потребують допомоги, і — зрозуміло, за можливості — дати їм те, чого вони потребують.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козорогів злими і жадібними не назвеш, просто вони — через свою тотальну зайнятість — часто забувають про те, що оточення може мати в чомусь потребу, та й відриватися від справ їм, як правило, не хочеться. Сьогодні ж представники знака можуть відчути непереборне бажання комусь зробити добро, і дуже швидко знайдуть людей, які стануть об'єктами їхньої доброти. Вони все зроблять швидко і методично, щоправда, в їхній благодійності не вистачатиме частки душевності, але на це можна буде заплющити очі.

Читайте також: Гороскоп на 19 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли близькі потребують вашої любові

Наступна публікація