Три знаки, яким сьогодні потрібно остерігатися проявів негативної енергетики

Три знаки, яким сьогодні потрібно остерігатися проявів негативної енергетики

Credits

День, коли негативна енергетика може виявитися надзвичайно сильною і небезпечною. Необхідно остерігатися будь-яких її проявів, але передусім чужих недобрих очей, власники яких можуть не підозрювати про властиві їм недобрі якості і робити зло неусвідомлено, без задньої думки, від чого, втім, слабкішим воно не стане.

Сьогодні, 12 травня, побоюватися пристріту рекомендується представникам всіх знаків зодіаку, але трьом із них чуже — "чорне" — око може нашкодити особливо сильно.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці, які і в менш небезпечні життєві моменти є ідеальними донорами для токсичних людей, сьогодні будуть здаватися для останніх привабливими подвійно. Тому зірки наполегливо не рекомендують представникам знака відкривати будь-кому душу, не бути відвертими про таємні моменти особистого життя і свої стосунки з близькими людьми. Те, що вони так легковажно викладуть малознайомій — чи зовсім незнайомій — людині, може негативно позначитися на всьому перебігу їхнього життя.

Рак (22.06 — 22.07)

Раки далеко не так простодушні, як може здатися на перший погляд, але однієї риси у них не скасуєш: найчастіше вони відчувають непереборну потребу комусь вилити душу, розповівши про своє, як їм здається, нещасне життя, а заодно і близьких людей — частіше всього членів своєї сім'ї. Ну а оскільки їхніми співрозмовниками переважно є людьми сторонніми (своїм на своїх скаржитися сенсу немає), то виходить, що вони виносять сміття з хати. А вже що їхні співрозмовники з цим самим "сміттям" зроблять, відомо тільки їм.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільцям, як знаку, який завжди спрямований вперед і вгору, тобто, в майбутнє, ні сьогодні, ні в будь-який інший день не варто кому-небудь розповідати про свої плани на життя — як професійні, так і особисті. Поширюючись про свої наміри, вони не тільки втрачають необхідні для їхнього здійснення сили, а й дозволять заздрісним людям відірвати "шматочок" від свого  талану. Згодом представникам знака залишиться тільки розводити руками, думаючи про те, чому їм вчергове нічого не вдалося.

Читайте також: Гороскоп на 12 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна ділитися планами