Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Три знаки, яким сьогодні потрібно прислухатися до порад інших

Три знаки, яким сьогодні потрібно прислухатися до порад інших

День, коли інтуїція буде добре працювати у всіх без винятку, тому мало прислухатися до власного внутрішнього голосу – необхідно також радитися з людьми, думку яких ви довіряєте. Тільки так можна буде вирішити важливий життєвий питання, яке стоїть на порядку нинішнього дня.

Сьогодні, 2 серпня, питати поради у близьких людей рекомендується всім знакам Зодіаку, але трьом з них необхідно звернути на них особливу увагу.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці – в силу повної впевненості у своїй правоті, яку вони відчувають у будь-якій ситуації – вкрай рідко запитують у кого-то про те, як їм вчинити в тій чи іншій ситуації. Проте сьогодні їм доведеться змінити своїм принципам: обставини виявляться настільки непередбачуваними, що навіть представники самого впертого зодіакального знака змушені будуть звернутися за порадою до близьких людей.

Діва (24.08 – 23.09)

Авторитарна Діва звикла вважати, що все і про всіх знає куди краще за інших, але сьогодні її підведе нездатність оцінити обстановку, що склалася з різних точок зору, створивши, якщо можна так висловитися, її 3D-проекції. В цьому їм і посприяють люди, яким вони довіряють: завдяки їх участі не тільки вдасться подивитися на те, що трапилося під незвичним кутом зору, а заодно і отримати від них слушну пораду.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Самовпевненим Стрільцям, незважаючи на вік, завжди не вистачає життєва досвіду: з свого минулого вони, як правило, не витягають уроків, а до чужої думки не прислухаються. Але сьогодні для благополучного вирішення ситуації, що склалася, їм необхідно буде звернутися за порадою до людей старшого віку – на власні уявлення про те, що таке добре і що таке погано, їм в даному випадку розраховувати не доведеться.

Читайте також: Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку, день, коли доведеться попрацювати

Залиште свій коментар

Вибір редакції