Три знаки, яким сьогодні потрібно проаналізувати нещодавні вчинки

Три знаки, яким сьогодні потрібно проаналізувати нещодавні вчинки

Credits

День несприятливий для активної роботи: всі справи, за які захочеться — або доведеться — взятися в цей час, не виправдають очікувань, тому що щось обов'язково піде не так. Зате час ідеально підходить для роздумів і аналізу, зокрема і нещодавніх подій власного життя — особливо помилкових. Зробивши з них правильні висновки, можна буде уникнути помилок в майбутньому.

Сьогодні, 4 серпня, аналізувати свої вчинки бажано представникам всіх знаків зодіаку, але трьом із них зірки наполегливо рекомендують це зробити.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці в усьому звинуватять свою запальність, під впливом якої вони можуть накоїти серйозних справ. Відчуваючи роздратування, вони, як правило, втрачають над собою контроль, через що говорять і роблять речі, які, будучи в нормальному — стриманому — стані, ні за що б не сказали і не зробили. Їхня мета — придумати стримувальний механізм, який буде гальмувати їх у момент буяння емоцій, і не дозволить в черговий раз наламати дров, хоча, швидше за все, природа знову візьме своє.

Рак (22.06 — 22.07)

Раки, проаналізувавши події, які відбувалися в їхньому житті протягом останніх кількох місяців, зрозуміють, що всьому виною їхня скромність і нерішучість. Там, де потрібно було сміливо відстоювати свої інтереси, представники знака відходять вбік, а за найменшої можливості ховаються в свою "мушлю", — будинок або квартиру — і витягти їх звідти, як правило, можливим не видається. Висновок, який вони повинні зробити, простий: необхідно частіше виходити із зони комфорту.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козороги змушені будуть визнати, що своїми невдачами вони зобов'язані неправильному розставлянню пріоритетів. Як правило, на перше місце вони ставлять роботу, тому всі інші життєві сфери — насамперед особисте життя — йдуть на другий. Ось і цього разу стосунки з близькими людьми залишать бажати кращого, що стане для представників знака неприємним сюрпризом. На майбутнє їм бажано іноді згадувати, що, крім роботи, в житті є ще і інші інтереси.

Читайте також: Гороскоп на 4 серпня для всіх знаків зодіаку : день, коли потрібно зберігати спокій

Наступна публікація