Три знаки, яким сьогодні потрібно відмовитися від алкоголю

Три знаки, яким сьогодні потрібно відмовитися від алкоголю

Getty Images

День сприятливий для любовних ваємин — люди стають більш чуттєвими і сексуальними, тому можна призначати побачення, пускатися в романтичні пригоди, зізнаватися в коханні, робити пропозиції руки і серця і навіть офіційно оформляти шлюб. Взагалі час підходить для будь-якого свята, але — з однією умовою: необхідно утриматися від алкогольних напоїв.

Сьогодні, 26 липня, утриматися від алкоголю необхідно представникам всіх знаків зодіаку, але трьом із них особливо.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці нечасто зловживають алкогольними напоями, але вже якщо вирішать, що їм треба розслабитися, рідко зупиняються вчасно. Ось і сьогодні, вирішивши відсвяткувати якусь значущу для себе подію, представники знака легко можуть "увійти в штопор" і почати конфліктувати з оточенням, зачіпаючи всіх поспіль — і тих, хто має рацію, і винних. На наступний день, протверезівши і заспокоївшись, вони посоромляться власної поведінки, але виправити ситуацію, що склалася, навряд чи буде можливо.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки, будучи недовірливими і вразливими, взагалі з алкоголем на "ви" — вони до нього дуже чутливі, тому добре знають, що зловживати спиртним їм ніяк не можна. Сьогодні, випивши навіть зовсім трохи, вони можуть стати слізливими — якщо не сказати істеричними — і будуть дошкуляти оточенню розповідями про своє особисте життя в найдрібніших, не призначених для чужих вух подробицях. Вранці їм захочеться стерти розмову з пам'яті тих, з ким вони спілкувалися, але як це зробити?

Діва (22.08 – 23.09)

На Дів у разі зловживання алкоголем нападає так звана "телефонна хвороба": вони починають телефонувати своїм колишнім, яких у них, як правило, не бракує. Про те, що вони давно з ними розлучилися і ті щасливо живуть у нових сім'ях, вони пам'ятають тільки в тверезому стані, а під впливом алкоголю — ось як сьогодні — представники знака геть про це забувають. Не дивно, що ранкове пробудження принесе неприємні спогади.

Читайте також: Гороскоп на 26 липня для всіх знаків зодіаку: день гармонії і позитивної енергії

Наступна публікація