Три знаки, яким сьогодні потрібно займатися благодійністю

Дата публікації
Перегляди
5996
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки, яким сьогодні потрібно займатися благодійністю

Фото: Credits

День підходить для починань будь-якого роду — особливо це стосується тих з них, які довго відкладалися через свою складність і трудомісткість. Тепер же для них складуться сприятливі умови, тому, як наслідок, можна розраховувати на стовідсотковий успіх. В цей час також бажано робити добрі справи — мине зовсім небагато часу, і вони обов'язково повернуться сторицею.

Сьогодні, 17 серпня, благодійністю можна — і треба — займатися всім знакам зодіаку, але трьом із них добрі справи особливо показані.

Діва (22.08 – 23.09)

Про Дів не скажеш, що вони схильні до благодійності: ні, вони незлі люди, просто власні інтереси вони ставлять понад усе. Однак сьогодні представникам знака необхідно проявити максимум емпатії стосвно тих, хто потребує допомоги — як моральної, так і матеріальної. до того ж надати другу їм буде складніше, ніж першу, але необхідно попрацювати, інакше згодом доведеться пошкодувати про власну душевну черствість.

Терези (24.09 – 23.10)

Терези за натурою дуже добрі люди: для того, щоб займатися благодійністю, їм не потрібно особливого запрошення — точніше, спеціального дня і часу доби — вони готові до цього завжди і всюди, головне, щоб поруч перебував той, хто дійсно потребує допомоги. Тому сьогодні, варто тільки комусь із таких людей попросити, як представники знака тут же поспішать на поклик і зроблять все, що буде потрібно, не чекаючи за це жодної подяки — тобто, будуть абсолютно щирими.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги найчастіше надають допомогу тим, хто, як вони вважають, постраждав випадково, тих же, хто "сам винен", представники знака, як правило, не шкодують. Проте саме сьогодні зірки наполегливо рекомендують їм не ділити нужденних людей на тих, хто має рацію, і винних, а допомагати всім, хто про це попросить. Добрі справи, зроблені в цей час, обов'язково повернуться сторицею, до того ж станеться це найближчим часом, так що не варто скупитися.

Читайте також: Гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку: день хороших починань

Наступна публікація