Три знаки, яким сьогодні рекомендується ухвалювати важливі рішення

Три знаки, яким сьогодні рекомендується ухвалювати важливі рішення

Credits

День, коли зло знаходить небачену в інші місячні дні силу, і атакує людей, які, своєю чергою, почуваються вразливими. Незважаючи на це, не варто сидіти склавши руки — енергію, яка сьогодні буде відпущена понад міру, необхідно витрачати на трудомісткі справи, інакше вона буде розпирати людину зсередини. Також можна — і треба — ухвалювати важливі рішення, як професійні, так і особисті.

Сьогодні, 13 травня, ухвалювати різні життєві рішення рекомендується представникам всіх знаків зодіакального кола, але для трьох із них це виявиться особливо важливими.

Овен (21.03 — 20.04)

Овни завжди впевнено йдуть вперед, незважаючи на перешкоди, які можуть виникати у них на шляху. Однак, перш ніж зробити перший крок, навіть таким впертим і самовпевненим людям, як вони, необхідно визначитися щодо того, в який, власне, бік рухатися. Сьогодні для цього максимально сприятливий день: представники знака зможуть відсунути осторонь  емоції, які часто затьмарюють для них весь білий світ, і ухвалити рішення точно і впевнено, як то кажуть, в здоровому розумі й твердій пам'яті.

Діва (22.08 — 23.09)

У Дів як у знака розсудливого і розважливого, якщо не сказати, корисливого (на жаль, з пісень слів не викинеш), проблем із ухваленням рішень не виникає ніколи: як правило, вони точно знають, чого хочуть і як цього домогтися. Нинішній день тільки додасть їм впевненості в своїх силах і правильності обраного ними шляху. Самим же представникам знака залишиться тільки — для повної впевненості і пов'язаної з нею рішучості — все продумати, зважити, прорахувати, а через кілька днів вже й діяти.

Риби (19.02 — 20.03)

Рибам, які більшу частину часу проводять в світі своїх мрій і фантазій, теж іноді потрібно спускатися з небес на землю, щоб вирішити питання добування хліба насущного, в іншому разі вони ризикують померти з голоду. Сьогодні якраз такий день, коли їм необхідно буде подумати про те, як діяти далі — їм вдасться прорахувати всі фактори за і проти і зробити єдино правильний вибір. Ну а потім можна знову "підніматися" на хмари, щоб там знову займатися улюбленою справою — віддаватися своїм мріям.

Читайте також: Гороскоп на 13 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно уникати фізичних навантажень