Три знаки, яким сьогодні слід спочатку думати і тільки потім — говорити

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки, яким сьогодні слід спочатку думати і тільки потім — говорити

Getty Images

День блискавичної матеріалізації будь-яких побажань, слів і думок, які практично одразу ж стануть реальністю. Тому і з першим, і з другим, і з третім необхідно бути максимально обережними, щоб збільшувати добро, а не множити зло, якого й так вистачає в сучасному світі.

Сьогодні, 21 листопада, спочатку думати і тільки потім говорити необхідно всім знакам зодіаку, але для трьох із них така обережність — життєво необхідна.

Близнята (22.05 — 21.06)

Близнятам буде складно впоратися зі спокусою придумати для людини, яка зачепив їх за живе, найстрашнішу, на їхнійпогляд, кару і тут же передбачити її. Щоправда, зроблять вони це, швидше за все, подумки, оскільки на те, щоб висловити подібне сміливе побажання прямо в очі, духу у них не вистачить. У такій ситуації представникам знака непогано було схаменутися і, як кажуть у таких випадках, відіграти назад. До речі, потрібно для цього небагато: досить подумати, хочуть вони такої долі собі чи ні.

Діва (22.08 — 23.09)

Діви часто беруть на свій рахунок чужі слова, які до них зовсім не стосуються. Зациклившись на них, вони можуть затаїти образу, яка розриває їх зсередини, вимагаючи виходу. У пориві гніву представники знака здатні висловитися небагатослівно, але настільки ємко та прикро, що об'єкт їхньої ненависті відчує справжній стрес. Утримуватися від такої реакції слід завжди, але сьогодні ця лінія поведінки особливо неприйнятна: побачивши, як подіяли слова на недруга, Діви пошкодують про те, що сказали або зробили, але виправити помилку будуть уже не в змозі.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці найчастіше спочатку говорять і тільки потім думають, за що і заслужили репутацію самого нетактовного знака зодіаку. Навряд чи сьогодні вони відмовляться від цієї "милої" звички, хоча зірки настійливо рекомендують їм зворотне. Тільки сказавши щось безглузде, вони усвідомлюють, в яку неприємну історію потрапили, і спробують її виправити, але, швидше за все, тільки погіршать ситуацію. Сьогодні найкраща лінія поведінки для них — мовчання і ще раз мовчання, тільки так вони зможуть зберегти репутацію пристойних людей.

Читайте також: Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно всім бажати хорошого

Наступна публікація