Три знаки, яким сьогодні варто побоюватися енергетичних вампірів

День важкої енергетики, під час якого активізуються енергетичні вампіри. Необхідно уникати людей, спілкування з якими викликає психологічний дискомфорт, і місць, в яких болить або паморочиться голова, накочує слабкість і нудота — це говорить про те, що вони розташовані у геопатогенній зоні.

Сьогодні, 6 вересня, остерігатися енергетичних вампірів варто всім знакам зодіакального кола, але для трьох із них вони становлять особливу небезпеку.

Овен (21.03 — 20.04)

Овни часто стають жертвою енергетичних вампірів — надто вже охоче та бурхливо вони реагують на провокації "кровопивців", а їм, як відомо, тільки того й треба: адже вони підживлюють свою ослаблену енергетику чужими емоціями. Уникнути цього сьогодні можна буде одним-єдиним способом: максимально стримуватися, хоч для представників знака це буде й не просто, і ігнорувати будь-які недружні випади, від кого б вони не виходили.

Терези (24.09 — 23.10)

Терези з тих знаків, хто і сам чужий енергією не "харчується", й іншим її не роздає — у них її не так багато, щоб ділитися з оточуючими. Однак нинішній день буде винятком з правил — небувалий приплив сил призведе до того, що "кровопивці" злетяться до них, як мухи на мед. Не дивно, що у представників знаку різко зіпсується настрій, а потім погіршиться самопочуття. Вихід із ситуації простий: не варто підтримувати розмови про погане, їх необхідно відразу ж припиняти.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці — прекрасні донори для всіх, хто страждає від браку власної енергії, хоча це й не означає, що для них самих вона зайва. Після спілкування з так званими вампірами представники знака відчувають себе знесиленими і спустошеними, та й їхнє самопочуття залишає бажати кращого. Сьогодні Стрільцям буде особливого важко спілкуватися з "кровожерами", тому необхідно виставити проти них захист: наприклад, подумки одягти неприємній їм людині на голову відро.

Читайте також: Гороскоп на 6 вересня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно бути обережним з усіма

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів