Три знаки зодіаку, які сьогодні можуть зустріти свою долю

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
52к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три знаки зодіаку, які сьогодні можуть зустріти свою долю

Фото: Getty Images

День, який астрологи пов'язують із сім'єю та родом, тому вважається, що його треба провести з близькими людьми: не поспішаючи поговорити, згадати зворушливі та кумедні історії зі спільного минулого, віддати шану тим, кого вже немає поруч. Для тих, хто поки що не має власної сім'ї, час може стати по-справжньому доленосним: велика ймовірність зустрічі з людиною, яка стане другою половинкою.

День, який астрологи пов'язують із сім'єю та родом, тому вважається, що його треба провести з близькими людьми: не поспішаючи поговорити, згадати зворушливі та кумедні історії із спільного минулого, віддати шану тим, кого вже немає поруч. Для тих, хто поки що не має власної сім'ї, час може стати по-справжньому доленосним: велика ймовірність зустрічі з людиною, яка стане другою половинкою.

Сьогодні, 3 грудня, зустріти свою долю можуть представники всіх знаків зодіаку, але для трьох із них доля приготувала по-справжньому приємний сюрприз.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята –  до того ж насамперед ті з них, хто вже перебуває у стосунках, але незадоволений тим, як вони складаються – можуть розраховувати на зустріч із людиною, яка влаштовуватиме їх за всіма статтями. Звичайно, поєднати з нею свою долю вони зможуть лише після того, як розставлять усі крапки над "і" у своєму нинішньому союзі, але, найімовірніше, особливих труднощів це не складе.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці — і це справді унікальний випадок — зустрінуть свою долю не в майбутньому, а в минулому. Найімовірніше, йтиметься про їхнє перше кохання – шкільне або університетське, яке вони зустрінуть через багато років. Той факт, що за спиною у них весілля та розлучення, лише затвердить кожного на думці, що справжньою долею є ця людина.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги надто зайняті роботою, щоб звертати увагу на тих, хто перебуває поряд. Але оскільки самотність – не найприємніший стан, вони таки змушені будуть перейматися пошуком своєї другої половинки і з подивом виявлять, що вона весь цей час перебувала поряд – наприклад, за сусіднім робочим місцем.

Читайте також:

Унікальні кадри: військові вперше показали, як вистежують російські ракети

Унікальні кадри: військові вперше показали, як вистежують російські ракети

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
52к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація