Три знаки зодіаку, яким сьогодні не можна дослухатися до чужих порад

Три знаки зодіаку, яким сьогодні не можна дослухатися до чужих порад

www.credits

День, коли посилюється вплив на особистість людини найрізноманітніших сторонніх чинників: обставин, ситуацій і інших — особливо недоброзичливо налаштованих — людей, які — свідомо чи несвідомо — хочуть завдати шкоди. Саме тому сьогодні не варто дослухатися до чужих порад і вже тим більше запитувати про них — важливо жити своїм розумом.

Сьогодні, 23 вересня, до чужих порад не можна дослухатися всім знакам зодіаку, але для трьох із них така поведінка особливо небажана.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята як ніколи гостро відчують свою подвійність — їм дуже важко буде ухвалити важливе рішення, оскільки дві половинки їхньої натури стануть тягнути їх в різні боки, не даючи їм зосередитися на чомусь одному. Втомившись від такого — безрезультатного — процесу, вони, швидше за все, звернуться за порадою до друга чи подруги. І даремно це зроблять, оскільки третій варіант цих каприз теж не влаштує — вони тільки дарма витратять час, так що доведеться все-таки ухвалювати рішення самостійно.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки — не найбільш впевнений у собі знак, тому вони часто потребують "підпор" — друзів, приятелів, а часом і зовсім незнайомих людей, яким вони розповідають про неприємні ситуації у своєму житті. Їхня мета — отримати пораду, яка допоможе їм повністю розрулити ситуацію. Ось і сьогодні вони можуть звалити свою проблему — можливо, незначну — на іншу людину, але до того, що вона їм запропонує, необхідно поставитися з обережністю — їхній співрозмовник не знає всіх факторів, а тому, швидше за все, помилиться.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці в будь-якій життєвій ситуації воліють спиратися над власні сили, але іноді — ось як сьогодні — їм все-таки потрібна допомога збоку. Тоді їм абсолютно однаково, з ким спілкуватися, головне — розповісти все, що їх турбує, включаючи екскурси в минуле і міркування про нинішній і завтрашній день. Зірки не рекомендують їм цього робити: пораду, на яку розраховують представники знака, вони все одно не отримають, але водночас наговорять зайвого, відкривши людині — можливо, недоброзичливій — всі свої таємниці.

Прогнози на тиждень:

Наступна публікація