Три знаки зодіаку, яким сьогодні важливо гнати від себе похмурі думки

Три знаки зодіаку, яким сьогодні важливо гнати від себе похмурі думки

Credits

День потужної енергетики, коли потрібно гнати від себе похмурі думки, які будуть лізти в голову з раннього ранку і до пізнього вечора. Боротися з ними можна за допомогою різних методів, але найкраще — гнати їх з голови як зусиллям волі, так і зайнявшись справою, яка захопить і відверне.

Сьогодні, 14 жовтня, гнати від себе похмурі думки необхідно представникам всіх знаків зодіаку, але трьом із них необхідно знайти їм гідну заміну.

Рак (22.06 – 22.07)

Ракам як найбільш недовірливому і вразливому знаку зодіаку для того, щоб впасти в депресію, потрібно зовсім небагато — навіть однієї похмурої або тривожної думки буде цілком достатньо, а сьогодні їх буде набагато більше. Найкраще підбадьоритися і бути у гарному душевному стану їм вдасться, зайнявшись чимось приємним як для себе, так і для всієї своєї родини. Сьогодні таким заняттям стане кулінарія: чому б їм не накрити розкішний святковий стіл?

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці — знак веселий і оптимістичний, тому депресія в їхньому "виконанні" видається особливо похмуро і загрозливо. Зусиллям волі прогнати похмурі думки представникам знака не вдасться, тому їм неодмінно потрібно чимось себе зайняти. Оскільки зірки не рекомендують в цей день кудись ходити, значить, шукати об'єкт для застосування своїх сил потрібно вдома — найкраще згадати про своє хобі і зв'язати щось стильне і потрібне.

Риби (19.02 – 20.03)

Риби, впавши в депресивний стан, втрачають — зрозуміло, в переносному сенсі слова — життєву опору: вони і так постійно витають у хмарах, вважаючи за краще земним реаліям власні фантазії, а похмура атмосфера дня бажання жити тут і зараз їм точно не додасть. Уникнути такого душевного стану представникам знака допоможе чарівна сила мистецтва: їм потрібно подивитися хорошу комедію, перечитати "Одруження Фігаро" або випити келих шаманського — на честь свята.

Прогнози на жовтень 2021:

Наступна публікація