Перейти до змісту
Які знаки зодіаку розбагатіють у вересні-2020

Можливо, гроші — не головне в нашому житті, але обійтися без них важко, а часом і неможливо. У різний час фортуна в фінансовому плані усміхається різним людям, але без уваги не залишає нікого.

Яким знакам вдасться розбагатіти в нинішньому вересні?

Овен (21.03 — 20.04)

Овнам зірки легких грошей не обіцяють — щоб отримати пристойну зарплату або гонорар, їм доведеться неабияк попрацювати. Трудовий день буде ненормованим — без відгулів і вихідних, роботу часто доводиться брати на будинок і засиджуватися над нею до ночі. Звичайно, такого режиму важко — а часом і неможливо — дотримуватися довго, але Овни — люди наполегливі, тому будуть дотримуватися обраної лінії і чітко йти до мети. До того ж оплата за понаднормові або гонорари, які представники знака отримають в результаті, з лишком виправдає всі витрачені зусилля і витрачений — на щастя, недаремно — час.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам доведеться вибирати: звалити на себе великий обсяг роботи без будь-якої гарантії того, що їхні зусилля увінчаються успіхом і будуть гідно винагороджені, або відмовитися від такої — швидше за все, невдячної — праці. Однак, діючи методично, представники знака зможуть рівномірно розподілити навантаження — так, щоб на кожен день випадала однакова її кількість. В результаті вони зможуть однаково успішно закінчити старі справи і почати нові. А вже коли представники знака побачать суму зарплати і премії, в яку оцінить їхні зусилля начальство, вони зрозуміють, що все було не дарма. До речі, ці гроші знадобляться Терезам, якщо після напруженого місяця вони вирішать трохи відпочити.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіони зможуть організувати інших людей на роботу для власного матеріального добробуту — причому це можуть бути як окремі співробітники в вигляді друзів і знайомих, так і цілий колектив, керований Скорпіоном-начальником. Зрозуміло, про рабську працю не йтиметься — всім іншим під таким грамотним керівництвом теж вдасться пристойно заробити, так що незадоволених точно не залишиться. Ну а самі Скорпіони будуть задоволені не тільки зростанням свого матеріального добробуту, а й умінням розрулювати найбільш непрості бізнес-ситуації. До речі, успіхи представників знаків не залишаться без уваги їхнього безпосереднього начальства, яке просуне їх ще вище  кар'єрними сходами — в цьому сенсі немає меж досконалості.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Стрільці, які останнім часом ледве-ледве зводять кінці з кінцями, нарешті зможуть перевести дух. Нова — гідна — робота і відповідна — не менш гідна — зарплата дозволять їм не тільки вийти на новий рівень життя, але і дозволити собі деякі надмірності, яких вони досить довго були позбавлені. Головне, не отримати запаморочення від успіхів і не всістися спочивати на лаврах — це може привести до прикрих помилок, які не найкращим чином позначаться на професійній репутації, якою представникам знака зараз ніяк не можна ризикувати, якщо, звичайно, вони не хочуть повернутися туди, звідки так важко пішли. В цей час Стрільцям також можна пробувати свої сили в новому роді діяльності — можливо, в найближчому майбутньому вона стане основним їхнім заняттям.

Читайте також: Яким знакам зодіаку пощастить у коханні в вересні-2020

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин