Які знаки зодіаку розбагатіють в серпні-2021 року

Які знаки зодіаку розбагатіють в серпні-2021 року

Credits

Цьогорічний серпень сприятливий для ділових і бізнес-процесів, а, отже, матеріальна винагорода не змусить себе довго чекати.

Венера і Марс, розташувались в найпрагматичнішому знаку Зодіаку, Діві, і на час забувають про романтичні почуття та зосереджують свою увагу на роботі і, як наслідок, заробітках. Кожен з нас стає практичнішим і раціональнішим, людей найбільше цікавить просування бізнесу та виконання намічених планів. Кому в фінансовому плані пощастить більше, ніж іншим?

Овен (21.03 — 20.04)

Овни отримають можливість попрацювати і заробити, але тільки в тому випадку, якщо виконають умову, яку поставлять перед ними зірки: їм необхідно відмовитися від властивої їм неуважності і навчитися — хоча б і в наказовому порядку — зосереджуватися на виконуваній роботі, в іншому випадку план виконати не вдасться — про яке підвищення заробітної плати в такому випадку може йти мова? Якщо ж представники знака не будуть відволікатися на сторонні подразники, їхній банківський рахунок значно поповниться.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельцям зірки настійно рекомендують приділяти більше часу своєму улюбленому заняттю: по-перше, це підніме їм настрій, по-друге, дозволить значно підвищити майстерність, що зробить їх продукцію конкурентноздатною на ринку. Тоді їм вдасться поступово перетворити хобі на бюджетоутворююче заняття та заробляти на ньому цілком пристойні гроші. Перші виплати — з великою часткою ймовірності — прийдуть уже цього місяця, що стане для представників знака прекрасною мотивацією до роботи.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козерогам зміцнити своє матеріальне становище допоможе нова посада, на яку їх — з великою часткою ймовірності — призначать цього часу. Представники знака давно про неї мріяли, тому тепер їм необхідно мобілізувати всі свої сили, щоб довести начальству і колегам: вони її гідні. В іншому випадку і з новою посадою, і з прив'язаною до неї — більш ніж пристойною — зарплатою, на жаль, доведеться розпрощатися, що буде одночасно несправедливо і образливо.

Риби (19.02 — 20.03)

Риби зможуть заробити тільки в тому випадку, якщо їм вдасться довести — причому не словом, а вчинками, — що вони найкращі в своїй справі. Спочатку доведеться зіткнутися з конкуренцією, яка — з великою часткою ймовірності — виявиться досить жорсткою, проте, здобувши в ній перемогу(а представники знака зроблять це майстерно), можна буде відчути задоволення — як в професійному, так і в фінансовому плані. Головне, добре продумати, як витратити отримані в результаті кошти. 

Читайте також: Астролог назвав найпалкіших жінок Зодіаку

Наступна публікація