Яким знакам зодіаку пощастить у коханні в червні 2021 року

Яким знакам зодіаку пощастить у коханні в червні 2021 року

Credits

Транзитна Венера, яка, як відомо, відповідає за кохання і красу, 3 червня перейде в знак Рака, а це значить, що на перший план вийдуть сімейні цінності.

Щастити в особистому житті буде переважно тим, хто перебуває у шлюбі або твердо має намір у нього вступити, зробивши пропозицію руки і серця або зізнавшись у коханні. Втім, це не означає, що всіх інших зірки обійдуть своєю увагою і везінням у цій сфері.

Овен (21.03 — 20.04)

Овни — щоправда, переважно ті з них, хто в перший літній місяць вирушить на відпочинок — повинні бути готові до курортного роману, який стане не стільки нагородою, скільки наукою представникам найбільш самовпевненого знака. Оскільки вони завжди вважали, що в близькі стосунки відпочинку вступають тільки легковажні і безвідповідальні особи, зірки захочуть довести їм, що такі почуття підвладні всім — зокрема і таким зарозумілим людям, як вони.

Телець (21.04 — 21.05)

Стрімкий, запаморочливий і яскравий роман, який візьме в оборот представників знака, досить швидко переросте в серйозні і, що важливо, довготривалі стосунки. За місяць Тельці встигнуть познайомитися, закохатися, зізнатися в своїх почуттях і отримати — або зробити — пропозицію руки і серця. Тим, хто вже давно і щасливо одружений, можна буде тільки жити і радіти — в їхніх взаєминах буде панувати мир та спокій.

Рак (22.06 — 22.07)

Раки — в основному ті з них, хто поки ще перебуває на самоті — нарешті отримають шанс налагодити своє особисте життя. До того ж їхні стосунки з людиною, яку вони в найближчому майбутньому захочуть назвати своєю другою половинкою, почнуться з дружби на основі спільних інтересів — вони зблизять двох цих людей набагато більше, ніж кохання і пристрасть. Втім, останні досить швидко підтягнуться, і взаємини виявляться на рідкість гармонійними, адже в них буде задіяний і розум, і душа, і серце.

Діва (22.08 — 23.09)

Діви — особливо ті, хто тільки-тільки вступив в стосунки з близькою тепер уже людиною — будуть дуже здивовані і навіть збентежені її поведінкою. В якийсь час їм навіть може здатися, що та задумала щось недобре, але саме в цей момент все і з'ясується. Виявиться, що партнер готував представникам знака грандіозний сюрприз. Звичайно, сподіватися на поїздку до Парижа зараз не варто — епідеміологічна ситуація поки не дозволить, зате на мільйон яскраво-червоних троянд Діви цілком можуть розраховувати.

Читайте також: Які знаки зодіаку розбагатіють у червні-2021 року