Яким знакам зодіаку пощастить у коханні в серпні 2021 року

Яким знакам зодіаку пощастить у коханні в серпні 2021 року

Credits

У серпні нинішнього року — так вже стануть зірки — багатьом буде не до коханні.

На перший план цього часу вийдуть професійні та бізнес-інтереси, благо, умови для такої діяльності складуться сприятливі. Але це не означає, що для доленосних знайомств, флірту і романів в нашому житті місця не залишиться. Кому ж пощастить у коханні в серпні?

Овен (21.03 — 20.04)

Овни, які будуть діяти з властивим їм напором і, чого вже тут гріха таїти, упертістю, докладуть усіх зусиль для того, щоб приворожити — як в переносному, так і в прямому сенсі слова — людину, яка їм сподобалася. Втім, особливо старатися не доведеться, оскільки об'єкт їхньої симпатії теж зверне на них увагу і легко піде на контакт, так що можна говорити як мінімум про палкий і яскравий роман, що абсолютно не виключає тривалих і щасливих стосунків.

Діва (22.08 — 23.09)

Діви — особливо ті з них, хто давно перебуває у стосунках зі своїм партнером, але досі їх не оформили — цілком можуть розраховувати на те, що марш Мендельсона нарешті прозвучить на їхню честь. Головне, не поспішати і дати близькій людині час на роздуми: якщо почати її смикати і підганяти, то реєстрація шлюбу в черговий раз затягнеться на деякий час. Одруження — не той випадок, коли потрібно діяти з поспіхом, тут, як то кажуть, тихіше їдеш — далі будеш.

Терези (24.09 — 23.10)

Терезам зірки наполегливо рекомендують не нав'язуватися людині, який їм сподобалася — це найкращий спосіб викликати неприйняття з її боку. Щоб викликати сильні почуття у відповідь, потрібно піти на хитрість: вдати, що об'єкт симпатії абсолютно байдужий. Загалом, потрібно діяти за пушкінського принципом "чим менше жінку — або чоловіка, це не має значення — ми любимо, тим легше подобаємося ми їм". Така тактика дуже швидко приведе до бажаного результату.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Козороги нарешті внесуть довгоочікувані зміни в своє особисте життя. Вони вирішать нарешті, зробити те, на що довго не наважувалися — жити з коханою людиною одним домом. Їхні побоювання можна зрозуміти: представники цього знака завжди бояться, що нова людина порушить звичний порядок — або безлад — в їхній оселі, і вони будуть почуватися некомфортно. Але в цьому разі їм доведеться погодитися на спільне проживання, оскільки терпіння їхнього партнера вже добігає кінця.

Читайте також: Астрологиня назвала найпалкіших жінок зодіаку

Наступна публікація