Перейти до змісту
Жорстка картина світу пом'якшиться: гороскоп на квітень 2020 за знаками

Небесні конфігурації – з'єднання планет-гігантів Юпітера і Платона в знаку Козерога і Марса з Сатурном в знаку Водолія – зумовить зміни в політичному, економічному та соціальному житті. Досить жорстка картина світу, на щастя, буде пом'якшена проходженням Венери по знаку Близнюків, яка внесе в наше життя легкий ореол флірту, цікавих подорожей та приємних покупок.

Овен

У будь-яких справах – хоч професійних, хоч домашніх – буде важлива дієва підтримка, так що і до авралу на роботі, і до генерального прибирання потрібно буде підключати оточення. Знайомство, що трапилося в цей час, зіграє важливу роль в особистому житті – самотні представники знаку зможуть зустріти свою другу половинку.

Телець

Якщо ви досі не освоїли тайм-менеджмент, саме час це зробити, інакше можна буде вибитися з сил, але так і не встигнути зробити все, що заплановано. Службовий роман, розпочатий у цей час, з часом може перетворитися на стабільні та довгострокові взаємини, так що відмовлятися від нього не варто.

Близнята

Як відомо, якщо сам себе не похвалиш, ніхто цього не зробить, тому необхідно говорити про свої досягнення за першої ж можливості і без удаваної скромності – тільки так начальство і колеги оцінять їх гідно. Роман, розпочатий у цей час, навряд чи триватиме довго, зате принесе масу приємних емоцій і вражень.

Рак

Головне завдання цього часу – надання максимальної моральної і фізичної допомоги родичам, особливо маленьким, і стареньким, вони ж натомість поділяться досвідом і дадуть слушні поради. Не менше уваги потребує і власний будинок, який давно потребує як мінімум генеральномго прибирання, а як максимум – ремонту.

Лев

Людина, яку доведеться зустріти в цей час, з'явиться в житті не просто так, а з певною місією, яка буде стосуватися роботи або навчання – в будь-якому разі вона може надати необхідну протекцію. Чарівність, якою наділять зірки, додасть привабливості в очах протилежної статі так, що від шанувальників доведеться відбиватися.

Діва

У власних коштах необхідно буде навчитися зводити дебет з кредитом: значні виплати будуть підштовхувати до нерозумних витрат, а так і з бюджету недовго вибитися. У стосунках із коханою людиною ні в жодному разі не можна керуватися корисливими міркуваннями – швидше за все, такий підхід їй не сподобається.

Терези

Чим вища самооцінка, тим більшого можна досягти, тому має сенс попрацювати над її посиленням. Це також хороший час для того, щоб приділити увагу своєму зовнішньому вигляду, фізичній формі, самоосвіті і, врешті-решт, задоволенням, які можна отримати від життя – чашку кави з тістечком поки ще ніхто не скасовував.

Скорпіон

Надмірна активність може зіграти злий жарт, оскільки можна ненароком переробити масу непотрібного – в цей час необхідно поспішати, не кваплячись, тоді вдасться встигнути все, що заплановано, відмовившись від зайвого. Доленосне знайомство, яке призведе до щасливих і довготривалих стосунків, може відбутися в інтернеті.

Стрілець

Відчути себе чарівником не так вже складно, як здається на перший погляд – головне, не тільки загадувати і візуалізувати бажання, але і щось – хоча б потроху – робити для їх здійснення. Тим, хто давно і марно шукає свою другу половинку, рекомендується уважно подивитися навколо – можливо, потрібна людина перебуває поруч.

Козоріг

Не можна захищати себе від спілкування з оточенням, йдучи в себе всерйоз і надовго: у роботі будуть успішними ті, у кого більше ділових партнерів. В особистому житті не варто поспішати руйнувати сім'ю, яка існує довгий час, тільки тому, що в будинку оселилася нудьга – перш ніж подавати на розлучення, потрібно спробувати урізноманітнити стосунки.

Водолій

Прийшов довгоочікуваний час зайнятися втіленням в життя грандіозних проєктів, які давно значаться в планах – зараз для них нарешті складуться максимально сприятливі умови. Ревнощі не будуть мати під собою реальних підстав, тому необхідно тримати їх під контролем, не даючи можливості виливатися в сварки і конфлікти.

Риби

Працюючи на знос, а саме такий режим складеться у вас в цей час, не можна забувати про відпочинок, інакше продуктивність праці дуже швидко знизиться до мінімальних розмірів. До лестощів з боку оточення важливо ставитися з максимальною обережністю: швидше за все, вони, як і будь-яка інша брехня, будуть обумовлені банальною заздрістю і корисливими намірами.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин