Жовтень-2019: рекомендації астролога на щодень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жовтень – місяць дипломатичних еківоків, властивих врівноваженому та дипломатичному знаку Терезів, і бурхливих пристрастей, якими ми будемо зобов'язані знаку Скорпіона, що прийшов йому на зміну.

Про те, на що варто звернути особливу увагу, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

1-2 жовтня. Транзитний Місяць йде за знаком Скорпіона – період тривожний та неспокійний.

3-4 жовтня. Транзитний Місяць у Стрільці в союзі з Юпітером відкриває широкі професійні, фінансові та особисті перспективи. Особливо це стосується вогняних знаків – Овна, Лева та Стрільця, але й інші можуть розраховувати на сюрпризи долі.

4 жовтня. В знак Скорпіона також переходить Меркурій, що призведе до публічних скандалів на сексуальному ґрунті.

5 жовтня. Марс заходить у знак Терезів, в якому буде "гостювати" до 19 листопада. Така конфігурація призведе до погіршення здоров'я, причиною якого, найімовірніше, стане запалення одного із внутрішніх органів і роздратування, які будуть – найчастіше, без всякої на те причини – спричиняти у вас люди. Марс у дипломатичному знаку Терезів не містить серйозної загрози, як це буває, коли він заходить у знаки вогню – тоді все горить синім полум'ям, а навколо літають пух і пір'я. Марс у Терезах буде поводитись скромніше, але все-таки встигне зробити досить непривабливих вчинків і при цьому "перевести стрілки" на когось іншого, щоб відвести підозри від себе. Це також час колективної роботи – одиначкам у професійному плані нічого не світить. Знайомства, які ви розпочнете в цей час, будуть тривалими і або корисними, якщо мова йде про заступництво, або романтичними.

9 жовтня. Венера зайде в знак Скорпіона, провокуючи спалахи любові і ревнощів. Бажання повністю контролювати ситуацію призведе до схильності до драматизації ситуації, коли людям властиво робити з мухи слона, і бурхливих з'ясувань стосунків. На перший план вийде "кохання без правил", коли будуть ігноруватися будь-які заборони, оскільки пристрасть повністю затьмарює свідомість. У цей період буде величезна кількість подружніх зрад, що згодом призведе до скандалів і розлучень. Охолодить нескромні бажання Венери Меркурій, що перебуватиме поруч – сірий кардинал, який любить діяти нишком. Це також хороший час для тих, хто хоче виправити свій фінансовий стан: можна грати на рулетці і біржі і купувати лотерейні квитки.

11-16 жовтня. Венера буде формувати опозицію до Урану в знаку Тельця на тлі повного місяця, яке відбудеться 13 жовтня о 23:09 за Гринвічем (21.09 за київським часом). Потрібно тримати емоції, які так і намагатимуться вийти з-під контролю, інакше легко наламати небажаних дров. Болісні ревнощі і некерована пристрасть – можуть штовхати людей на вчинки, про які вони згодом можуть пошкодувати. У стосунках варто уникати егоїзму і впертості – вони можуть призвести до незворотних наслідків.

15-16 жовтня. Транзитний Місяць проходить знаком Тельця, з'єднуючись з Ураном і створюючи опозицію до Венери, принесе масу несподіваних подій і зустрічей. Рекомендується обережно поводитися з технікою і відмовитися від пластичних операцій.

17-19 жовтня. Транзитний Місяць проходить знаком Близнюків, де вступає в конфлікт з Юпітером: варто стримати амбіції і взагалі поводитись скромніше.

20-21 жовтня. Емоційною напруженістю дні будуть зобов'язані впливу Місяця на Сатурн і Плутон, які почнуть контролювати нічне світило.

22-23 жовтня. Транзитний Місяць у Леві за підтримки Юпітера в Стрільці нагадають нам про те, що весь світ – театр: навіть найпростіші події будуть на вигляд сценами з спектаклю, поставленого вищими силами.

24 жовтня. Похмурий вплив на Сонце почне надавати Плутон у знаку Скорпіона, але катастрофи не станеться – негатив нейтралізують Венера і Меркурій, тож зірки гарантують цікаві події та захопливі пригоди.

27 жовтня. Місяць зустрінеться з Марсом напередодні молодика – ймовірні протестні настрої, мітинги, пікети і заклики до справедливості.

28 жовтня. Молодик відбудеться о 3:40 за Гринвічем (00:40 за київським часом) в знаку Скорпіона – може здолати втома, апатія і думки про минучість усього сущого. Особливо важко буде людям з нестабільною психікою – їм варто заздалегідь приготуватися до проблемних днів і стримувати свої емоції.

30-31 жовтня. Транзитний Місяць проходить знаком Стрільця, де з'єднається з Юпітером: такі дні завжди приносять із собою оптимізм і надію на те, що все ще буде добре.

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо астропсихологині Валентині Віттрок а(starsand.us).

Залиште свій коментар

Вибір редакції