Знаки, особисте життя яких зміниться до кінця нинішнього року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кажуть, що шлюби укладаються на небесах, тому логічно буде поцікавитися у зірок: які знаки зодіаку зіштовхнуться зі змінами в особистому житті до кінця нинішнього року.

Про те, яким знакам потрібно чекати на зміни в особистому житті, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Близнята

Першими в черзі за змінами в особистому житті – представники знаку Близнят. Від 3 квітня до 7 серпня в ньому буде перебувати планета любові і краси Венера, що відповідним чином позначитися як на самих Близнюках, так і тих, у кого в цьому знаку розташовані важливі планети. Венера зробить їх привабливими в очах протилежної статі, що приверне до них масу шанувальників, та й самі вони в боргу не залишаться – велика ймовірність того, що Близнята закохаються, як кажуть, не озираючись, зовсім втративши голову. Про можливості незабутніх романів говорить і той факт, що малий парад планет, який триває протягом усього року в знаку Козорога, потрапляє в будинок партнерства Близнят. Така небесна конфігурація може призвести до життя представників знаку яскравих і цікавих людей, у яких просто неможливо не закохатися.

Діва

Венера в знаку Близнят торкнеться і особистого життя представників знаку Діви – правда, далеко не так серйозно, як у Близнят. На повноцінний роман Діви навряд чи зможуть розраховувати, швидше за все, на них чекає короткий, але приємний у всіх сенсах флірт, який ні до чого їх не зобов'язує.  Втім, в кінцевому результаті все буде залежати від того, як вони розпорядяться сформованими обставинами – цілком можливо, що прагматичні і розважливі Діви зможуть обернути ситуацію на свою користь: в цьому випадку – створити серйозні і довгострокові взаємини.

Скорпіон

На особисте життя представників знаку Скорпіона найбезпосереднішим чином позначиться перебування Урану в знаку Тельця. З цього часу і протягом наступних семи років їхній партнерський статус може змінитися докорінно: хтось розлучиться і знову вступить у шлюб, а хтось – навпаки. Цікаво, що новими партнерами Скорпіонів, швидше за все, стануть громадяни інших держав – цього року вони взагалі орієнтовані на закордон у всіх сферах життя, починаючи від співробітництва з зарубіжними партнерами і закінчуючи подорожами, можливими в другому півріччі.

Рак

Вже другий рік представники знака Рак втрачають партнерів у всіх сферах життя – партнерів за бізнесом, колег, рідних і друзів. Цей процес почався в 2019 року і продовжиться в нинішньому, і особливо він торкнеться других половинок Раків – їхніх  дружин, чоловіків і коханих. Розлучення стануть частим явищем для них, причому розлучатися будуть не тільки ті, хто, проживши разом декілька років, "не зійшлися характерами", але і пари, сімейний стаж яких становить кілька десятків років. Втім, не все так погано: пощастить у цій ситуації тим, хто вже зневірився зустріти свою другу половинку. Вони зможуть нарешті одружитися або вийти заміж. Цікаво, що їхніми обранцями стануть старі знайомі – люди, з якими вони давно спілкувалися, але з якоїсь причини не бачили в них об'єкт своїх симпатій. Тут же у них, як прийнято говорити, відкриються очі.

Читайте також: найпопулярніші міфи про знаки зодіаку

Залиште свій коментар

Вибір редакції