Знаки, які до кінця нинішнього року стануть свідками злочину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У другій половині цього року кілька знаків зодіаку зможуть стати свідками злочинів у власному житті.

Як правило, зі злочинами ми стикаємося в кримінальних серіалах або детективних романах, і там вони здаються якщо не привабливими, то, принаймні, не такими страшними, як у реальності.

Про те, які знаки мають всі шанси розбагатіти ще до кінця нинішнього року, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Друга половина року у Скорпіонів пройде під знаком екстремальних ситуацій, коли не рекомендуються будь-які ризиковані дії – краще відмовитися від занять небезпечними видами спорту, перевищення швидкості за кермом і подорожей на авіаційному транспорті. Одним з нюансів цього часу може стати причетність до якогось злочину: якщо врахувати особливий декаданський інтерес Скорпіонів до містики загалом і смерті зокрема, можна припустити, що йтиметься про вбивство. Швидше за все, представники знаку несподівано для себе виявляться свідками цього злочину. Авжеж, ситуація не дуже приємна, але, можливо, саме вона підштовхне вас до створення детективного роману – і навіть не одного.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки завдяки Юпітеру у знаку Козорога можуть несподівано опинитися в суді – швидше за все, в якості свідка, але ймовірний і інший варіант розвитку подій, за якого вони стануть позивачами або відповідачами. У кожного конкретного представника знака привід для позову буде свій: професійний конфлікт, розлучення з поділом майна, образа честі й гідності та багато іншого. Та як би не склалися обставини, важливо одне – процес вони виграють, тож особливих приводів непокоїтися немає.

Водолій (21.01 – 19.02)

Малий парад планет в Козорогу зробить другу половину року для представників знаку Водолія часом несподіванок. Однією з них може виявитися причетність до якоїсь таємниці, яка їм зовсім не потрібна, але вже так складуться обставини, що подітися від неї не буде куди. Швидше за все, секрет, який їм відкриється, буде стосуватися злочину, вчиненого в далекому (або не дуже) минулому: хтось із рідних їм людей або скоїв його сам, або став жертвою чужих непорядних дій. До того ж про таємницю, яку в родині воліли замовчувати, Водолії дізнаються, розбираючи старий архів або розмовляючи з кимось із літніх родичів. Авжеж, відновити справедливість з причини давності виявиться Водоліям не під силу, але те, що у них відбудеться переоцінка сімейних цінностей, сумніву не підлягає.

Телець (21.04 – 21.05)

На Тельців матиме безпосередній вплив Уран, який перебуває в знаку у так званому "падінні" - тобто в дискомфортному стані. Олії у вогонь піділлють Марс і чорний Місяць, які у другій половині року перейдуть в знак Овна, що є для Тельців будинком секретів і обмежень. У цей час вони можуть стати володарями чиєїсь таємниці – можливо, пов'язаної із злочином, якому вони не зможуть завадити. Не варто перейматися з цього приводу – зрештою, самі Тельці не мають до цього жодного стосунку, а, отже, і відповідати за все не їм, а тим, хто це затіяв.

Читайте також: найпопулярніші міфи про знаки зодіаку

Залиште свій коментар

Вибір редакції