Знаки, яким до кінця року належить зайнятися власним будинком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Одне з найважливіших і водночас приємних занять – наведення ладу у власному домі та ушляхетнення його.

Про те, які знаки до кінця цього року зможуть присвятити будинку більше часу, ніж інші, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Риби

Більшу частину нинішнього року представники знаку Риб проведуть у турботі про власний будинок – про це подбає Венера, яка принесе інтерес до подібних клопотів. Навряд чи йтиметься про будівництво або повноцінний – капітальний – ремонт, скоріше, він буде косметичним. Але особливою пристрастю Риб стане прикраса житла: в найрізноманітніших місцях – від великих магазинів до вінтажних крамниць і блошиних ринків – представники знаку будуть розшукувати унікальні речі, які стануть родзинкою їхнього інтер'єру. Звичайно, це вимагатиме певних витрат, але за ними справа не стане, оскільки Риби в нинішнього року – один з найуспішніших знаків зодіаку.

Козоріг

Козороги будуть змушені займатися своїм будинком через переїзд: малий парад планет, який відбувається нинішнього року в їхньому знаку, багатьох змусить знятися з насиджених місць і переїхати – когось до іншої квартири, а когось і до іншого міста, і навіть до іншої країни. В якому б чудовому і доглянутому стані не дісталося Козорогам нове житло, їм все одно потрібно буде щось змінити чи вдосконалити відповідно до своїх смаків і потреб. Можливо, доведеться переклеїти шпалери, придбати нові меблі і текстиль, розвісити свої картини і світильники. Як би там не було, час і зусилля на ці заняття необхідно буде витратити, але клопоти будуть приємними, і це виправдовує всі жертви.

Водолій

Водолії вирішать навести шик і блиск в своєму будинку через обставини, що склалися. Нинішній рік для них не багатий подіями, через що представники знаку можуть навіть трохи засумувати. Але зірки радять їм не нудьгувати, а збирати сили для майбутнього, 2021 року, коли в їхній знак увійдуть Сатурн і Юпітер, і життя стане по-справжньому активним, бурхливим і яскравим. Поки ж треба використовувати період, який даний для перепочинку, з максимальною користю і задоволенням. Домашні клопоти в цей час виявляться одним з найліпших занять, особливо якщо врахувати, що згодом часу на нього не залишиться – наступного року його вдасться витратити тільки на роботу і особисте життя. Так що варто поквапитися і облаштувати свій побут відповідно до власних уявлень про естетику і комфорт зараз, не чекаючи цейтноту.

Терези

Терезам теж належить займатися господарськими клопотами, але не в своєму житлі, а в будинку літніх родичів – батьків або бабусь і дідусів. Так вже складуться обставини, що самі подбати про себе вони не зможуть, тому необхідно буде зробити це за них і для них. Швидше за все, йтиметься про ремонт, а можливо, і покупку нового житла, в якому обов'язково потрібно буде обладнати все і налагодити максимально зручно і комфортно для літніх людей. Звичайно, доведеться поїздити будівельними магазинами, вибираючи екологічно чисті оздоблювальні матеріали, зручні меблі та якісну побутову техніку, але вдячність близьких людей, яку ви отримаєте в результаті, буде того варта.

Читайте також: Знаки, які до кінця нинішнього року стануть свідками злочину

Залиште свій коментар

Вибір редакції