Зодіакальний гороскоп на червень 2022 року для всіх 12 знаків

Дата публікації
Перегляди
87к
Час на прочитання
4 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зодіакальний гороскоп на червень 2022 року для всіх 12 знаків

Фото: Getty Images

Що чекає на всі 12 знаків зодіаку на початку літа.

Про те, на що треба звернути особливу увагу всім знакам зодіаку в червні цього року, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Червень – незважаючи на непрості обставини, в яких ми всі опинилися – схилятиме в перший літній місяць до насолоди життям і домашніх клопотів. Транзит Меркурія через знак Тельця в напруженому аспекті до Сатурна призведе до тимчасових обмежень, що свідчить про необхідність контролювати ситуацію та емоції, не пускаючи ні ті, ні ті на самоплив. Про те, що чекає в цей час на усі знаки зодіаку, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Овен (21.03 – 20.04)

Велика ймовірність відчуття внутрішнього напруження, викликаного проходженням через знак таких планет, як Марс, Юпітер і Хірон. Воно може вилитися у підвищену дратівливість, яку бажано спрямувати у мирне русло – наприклад, на заняття спортом чи садові роботи на дачі. Це також час спілкування з родичами та сусідами, поїздок – як ближніх, так і далеких – та великих фінансових можливостей.

Телець (21.04 – 21.05)

Венера, яка перебуватиме у знаку більше трьох тижнів, подарує не лише особистий шарм та увагу представників протилежної статі, а й підвищену емоційність. Вона, своєю чергою, може викликати непотрібне загострення стосунків з близькими, сварки і конфлікти. Укладати фінансові договори та угоди бажано після 3 червня, тоді вони будуть максимально успішними.

Близнята (22.05 – 21.06)

Сонце, проходячи через знак Близнят, подарує його представникам не лише енергію та яскравість, але й дозволить їм показати – і відчути себе – справжніми геніями, щоправда, зробити це можна буде в другій половині місяця, коли до знаку увійде Меркурій – планета зв'язку, домовленостей та комунікацій. Останній тиждень червня пройде під знаком Венери, яка принесе із собою гроші та подарунки.

Рак (22.06 – 22.07)

Місяць мине під знаком відпочинку, який необхідно присвятити релаксації та акумулюванню сил на майбутнє. Проте це не означає, що можна вдаватися до неробства: бажано приділити час аналізу ситуації, що склалася – як у житті, так і в професії, а заодно провести роботу над допущеними помилками. Для тих, хто займається бізнесом, може розпочатися вдалий період – варто ним скористатися.

Лев (23.07 – 21.08)

Представників знаку вабитимуть поїздки – як ближні, так і далекі, від подорожей до місць сили – до переїзду до іншої країни на ПМП. Проблеми у відносинах із близькою та коханою людиною можуть виникнути раптово, але з'ясовувати стосунки зірки категорично не радять – у запалі справедливого гніву можна сказати щось таке, що ніколи не зітреться з пам'яті опонента, а це погана основа для спільного життя.

Діва (22.08 – 23.09)

На роботі трапиться нагода проявити свої аналітичні здібності, що дозволить просунутися службовими сходами, отримавши посаду своєї мрії з відповідним окладом. Напруженість у відносинах з оточенням буде зумовлена проходженням Марса, Юпітера та Хірона, тому не варто йти на поводі у своїх емоцій. Останній тиждень червня виявиться на диво вдалим та приємним.

Терези (24.09 – 23.10)

Професійне та публічне життя виявляться значно вдалішими, ніж особисте. Тому можна – і потрібно – займатися вирішенням робочих питань, підписувати важливі договори та укладати серйозні угоди, особливо успішними будуть виступи перед публікою. А ось стосунки із близькими та рідними людьми краще поставити на паузу – тоді не вдасться нарубати у них небажані дрова.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота може спричинити раптові – і неоднозначні – ситуації, вихід з яких буде можливий за вміння дивитися на звичайні речі під новим – нетрадиційним – кутом зору, чого представникам знаку не позичати. Гроші, необхідні для життя або започаткування нової справи, надійдуть вчасно і в задовільному обсязі, але з несподіваного боку, що абсолютно не завадить ними скористатися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У будь-яких ситуаціях зірки закликають звертатися по допомогу та пораду до близьких людей та друзів – вони допоможуть, причому зроблять це щиро та абсолютно безкорисливо, не вимагаючи нічого натомість. У професійному плані особливо пощастить тим, чия робота пов'язана із творчістю – інтенсивний Марс у "компанії" Юпітера та Хірона підкине багато цікавих ідей. Тих, хто далекий від креативу, неодмінно наздожене кохання.

Козоріг (22.12 – 20.01)

З'єднання Урана та Венери в зоні кохання принесе представникам знаку – на вибір – яскравий роман або творче натхнення, яке дозволяє створити витвір мистецтва. Втім, це не виключає рутинної роботи, яка їх не обтяжує, а тому вони традиційно досягають у ній серйозних успіхів. У другій половині місяця Меркурій чітко "натякне" на необхідність ремонту – не варто з ним сперечатися.

Водолій (21.01 – 18.02)

Протягом усього місяця необхідно бути максимально обережними за кермом, а також у спілкуванні та листуванні – особливо це стосується сторонніх людей, від яких – у разі конфлікту – невідомо, чого очікувати. Сонце спонукатиме до кохання і радості – незважаючи на складні умови існування, не варто цьому чинити опір: важливо пам'ятати, що в житті завжди є місце для позитиву.

Риби (19.02 – 20.03)

Місяць буде присвячений власній домівці – її відновленню, реконструкції, декоруванню або просто створенню затишку. Необхідно також приділити максимум часу та уваги членам родини – у ці дні вони їх особливо потребуватимуть. Діяльність у сфері фінансів, якщо така знадобиться, має бути активною: все треба робити швидко і чітко, щоб не обігнали конкуренти.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
87к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація