Зодіакальний гороскоп на лютий 2023 року для всіх 12 знаків

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
77к
Час на прочитання
5 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зодіакальний гороскоп на лютий 2023 року для всіх 12 знаків

Фото: Getty Images

Про те, на що потрібно звернути особливу увагу всім знакам зодіаку в лютому цього року, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Лютий цього року – як, втім, і будь-якого іншого – перебуваючи під впливом Сонця у знаку Водолія, мине під знаком прагнення свободи – рвучке й непереборне бажання щось змінити – як у суспільному, так і в особистому житті – не завжди буде зрозуміло і схвалено оточенням, що може спричинити відсутність взаєморозуміння і, як наслідок, створювати ґрунт для конфліктів. Проте це не означає, що треба відмовлятися від своїх бажань і прагнень, просто бажано з великим терпінням ставитися одне до одного, а зірки та планети зроблять все для того, щоб будь-яка казка втілилася в життя. Силу любові, яку відчують усі без винятку, потрібно спрямувати не лише на своїх близьких, а й на тих, хто потребує допомоги, а таких людей довкола нас буде багато.

Про те, що чекає в цей час на представників усіх знаків зодіаку, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Овен (21.03 – 20.04)

Фото: Credits

На перший план виходять стосунки з тими, на кого ніколи не вистачає часу – насамперед із рідними та друзями: душевні розмови з ними допоможуть упоратися з депресією останнього зимового місяця. До оформлення будь-яких документів необхідно поставитися максимально обережно – дуже велика ймовірність прикрих помилок. Остання декада місяця подарує успіх у всіх сферах життя.

Телець (21.04 – 21.05)

Фото: Credits

До несподіваних ситуацій, до яких важко адаптуватися і пристосуватися, необхідно поставитися по-філософськи: прийняти як даність і навіть знайти в цьому життєвому періоді те хороше, що в ньому, звісно ж, є. Інтерес з боку протилежної статі дасть надію на влаштування особистого життя тим, хто наразі не знайшов свою якусь половинку. Непогані заробітки супроводжуватимуться витратами.

Близнята (22.05 – 21.06)

Фото: Credits

Продемонструвавши всю міць свого інтелекту, можна буде зміцнити свій професійний авторитет і непогано заробити. Головне, не давати волю запальності – вона навряд чи сприятиме добрим стосункам із людьми. Час також сприяє подорожам – як ближнім, так і далеким – і контактам з людьми здалеку – для одних вони носитимуть діловий, а для інших – особистий характер.

Рак (22.06 – 22.07)

Фото: Credits

Включення фінансових потоків різного спрямування дозволить відчути себе цілком забезпеченою людиною – головне, не витрачати їх на речі, в яких немає потреби. Від ризикованих заходів – зокрема займання екстремальними видами спорту – бажано відмовитися, їх результат може бути непередбачуваним. В останній декаді місяця можна – і потрібно – налаштуватися на кар'єрне зростання.

Лев (23.07 – 21.08)

Фото: Credits

Необхідно спокійно поставитися до змін у близькому колі: поряд залишаться лише справжні друзі, а решту і шкодувати не варто. Необхідно стримувати свої емоції та не реагувати на провокації людей, які можуть підштовхувати до необережних слів і різких вчинків. Поїздка до однієї з екзотичних країн залишить не лише приємні спогади, а й відчуття виконаного обов'язку.

Діва (22.08 – 23.09)

Фото: Credits

Робота, робота і ще раз робота – девіз місяця, у ній вдасться досягти багато чого, а заодно і заробити – причому як у прямому, так і в переносному сенсі: начальство може запропонувати нову посаду. Втім, від трудової діяльності теж необхідно відпочивати, інакше перевтома може негативно позначитися на стані здоров'я. На допомогу в будь-якій ситуації прийдуть друзі та партнери.

Терези (24.09 – 23.10)

Фото: Credits

Закоханість, яка охопить у цей час, необов'язково перейде у тривалі та стабільні стосунки, але значно прикрасить життя, розфарбувавши його яскравими фарбами – велика ймовірність того, що це буде службовий роман. У професійному плані необхідно робити ставку на ділових партнерів з-за кордону – відносини з ними можуть вийти на новий, перспективніший рівень.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Фото: Credits

Подія, яка має стосунок до зміни місця проживання або купівлі-продажу нерухомості, виявиться приємною несподіванкою, яка дуже швидко виявиться звичною реальністю – до хорошого дуже швидко звикаєш. Напруженість, пов'язана з нинішніми життєвими реаліями, буде прикрашена радістю, яку принесуть діти: їхні успіхи в навчанні та творчості перевершать навіть найсміливіші очікування їхніх батьків.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Фото: Credits

Обставини можуть змусити згадати про власну родини – причому не лише про близьких, а й далеких родичів, які потребуватимуть допомоги. Короткі поїздки, спілкування з цікавими людьми та добрі передчуття стануть причиною оптимістичного погляду на світ. Вибір між яскравим романом або творчим сплеском виявиться легким – кожен знайде те, що йому більше до вподоби.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Фото: Credits

Угоди, укладені в цей час, виявляться надзвичайно вигідними, оскільки обіцятимуть небачені професійні перспективи і вагомі дивіденди. Завзята робота створить передумови для кар'єрного зростання, але тут головне – не перестаратися, інакше замість очікуваних бонусів можна отримати занепад сил. Ближче до кінця місяця ті, хто незадоволений своїми житловими умовами, зможуть покращити їх.

Водолій (21.01 – 18.02)

Фото: Credits

Ставши на місяць центром Всесвіту та святкуючи дні свого народження, можна розраховувати на подарунки – як матеріальної, так і моральної – душевної – властивості. Тим, хто досі не знайшов особистого щастя, доля подарує кохання всього їхнього життя, інші будуть задовольнятися речовими, але від цього не менш приємними подарунками, про які вони давно мріяли. Успішною виявиться робота з документами – у них вдасться не допустити жодної помилки.

Риби (19.02 – 20.03)

Фото: Credits

На початку місяця важко буде позбутися відчуття "зв'язаних" рук, коли і хочеться щось робити, але для цього не вистачає ні сил, ні можливостей. На щастя, дуже скоро зірки та планети змінять гнів на милість, зробивши можливим те, що ще вчора здавалося нездійсненною мрією – як у професії, так і в особистому житті. Привабливість в очах протилежної статі позитивно позначиться на стосунках із коханою людиною.

Читайте також:

Тернополянин, про якого дізнався увесь світ: історія художника Якова Гніздовського – Постаті

Тернополянин, про якого дізнався увесь світ: історія художника Якова Гніздовського – Постаті

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
77к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація