Зороастрійський календар: рік мине під знаком Лані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За Зороастрійським календарем, повний цикл якого включає тридцять два роки, наступний рік мине під знаком Лані. Він розпочнеться 21 березня 2019-го і триватиме до 21 березня 2020 року, коли у свої права вступить тотем Слона. Про те, що принесе нам Лань, розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

Анкета Лані

Роки, які минули – та минуть під тотемом Лані: 1923, 1955, 1987, 2019, 2051.

Сутність знака – жіноча.

Колір знака – фіолетовий.

Прабатьки – Вовк і Олениха.

Покровитель Лані – Арту (правда).

"Останній романтик"

Лань – натура романтична і витончена: вона артистична, граціозна, що говорить про жіночну і одночасно містичну натуру тотема. Не дивно, що в її рік народжуються генії – актори, режисери, музиканти, письменники і художники. Лань – істота слабка, але саме в слабкості і полягає її сила: вона виграє завдяки розуму та інтелекту, а не видатним фізичним якостям.

Втім, слабкостей у Лані теж досить: вона дуже ранима, її легко образити, тому, спілкуючись з нею, треба бути обережним, продумуючи кожне слово – якщо господиня року неправильно вас зрозуміє, помиритися з нею буде дуже важко. Лань надзвичайно довірлива – їй просто на думку не може спасти, що хтось може бути нечесним, тому її дуже легко обдурити. Вона не вміє відстоювати свої переконання, хоча в душі завжди зберігає їм вірність.

Природа щедро нагороджує Лань талантами, але розкрити їх за все своє життя вона встигає чи не на чверть – без упевненості в собі і пробивних якостей, яких господиня року не має, їй дуже важко їх виявити. Через властиву їй нерішучість Лань може підводити тих, хто на неї покладається, тому не варто довіряти їй на всі сто відсотків. Тим, хто з об'єктивних причин не може не мати з Ланню жодних справ – вона є діловим партнером або близькою людиною, має сенс постійно її контролювати.

Лань може не довіряти оточенню, але єдині, кого вона любить безумовно і беззастережно, – це її діти. Господиня року – на рідкість дітолюбне створіння, але не найкраща мати: своїх синів і дочок вона може опікати до кінця своїх днів, виховуючи в них тим самим життєву безпорадність і інфантилізм. Та й сама Лань не завжди може подбати про себе, хоча наполегливо прагне до свободи і самостійності.

Як Фенікс з попелу

Передусім рік Лані за традицією несе людству приємні події в усіх галузях життя. Ті, хто досяг дна відчаю, зможе, відштовхнувшись від нього, виплисти наверх і відродитися з попелу як Фенікс. Якщо говорити про більш просте і, якщо хочете, прикладне значення року – в цей час можна досягти гармонії, "зрівноваживши" внутрішній зміст та зовнішню форму, до речі, під заступництвом Лані дуже легко схуднути.

Рік Лані – час перевірки людини на благородство і наявність відповідних якостей: порядності, совісті і честі. Часто саме в цей рік доля ставить нас перед вибором: віддати те, що нам дорого заради матеріальних або якихось інших – благ, або пожертвувати ними заради своїх переконань. Від того, як ми відповімо на це запитання, залежить, зможемо ми поважати себе в майбутньому чи ні.

У рік Лані зірки радять бути обережними на воді і в подорожах, необачність загрожує травмами та нещасними випадками. У цей час рекомендується вступати в шлюб і планувати народження дітей. А ось у питаннях кар'єри зайвих рухів краще не робити – це не найкращий період для пошуку нової роботи, можна, грубо кажучи, змінити шило на мило.

Антитотем – химера

Химера – антитотем Лані, вона являє собою потворне створіння – напівптаху і полукрокодила. Вона груба, невихована, погано освічена і не має гарних манер. У Химери немає жодних моральних засад та принципів, тому, роблячи так чи інакше, вона керується лише власною вигодою. Вирізняльні риси Химери – грубість, схильність до лихослів'я і відсутність здорового глузду. Вона веде малорухливий спосіб життя і не любить жодних фізичних навантажень. Чисто зовні антитотем можна відрізнити за короткими і товстими ногами і широким одутлим обличчям, що не заважає їм одягати яскравий і екстравагантний одяг, який їм абсолютно не пасує, і обвішуватися коштовностями.

Міла Корольова

Дякуємо за консультацію астропсихологу Валентині Виттрок (starsand.us).

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції