Зороастрійський прогноз на 2021 рік: астрологиня розповіла, що на нас чекає, коли Кінь змінить Слона

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зороастрійський прогноз на 2021 рік: астрологиня розповіла, що на нас чекає, коли Кінь змінить Слона

Getty Images

Новий рік за зороастрійським календарем розпочнеться в день весняного рівнодення — 21 березня 2021 року, коли Слона, який був тотемом 2020 року, що минає, змінить Кінь.

Про те, яким він буде і що нам принесе, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Кінь — друг людини

Кінь здавна вважається символом благородства, а також сили волі, чесності, вірності й відданості — в цьому сенсі він може зрівнятися з іншим другом людини, собакою. Втім, це не означає, що ця тварина не володіє негативними якостями — вона буває навіженою і некерованою, в таких випадках з нею просто неможливо мати справу.

Людина-Кінь

Головною якістю людей, що народилися в зороастрійський рік Коня, а це ті, хто з'явився на світ у 1925-му, 1957-му і 1989 роках, а також з'являться у 2021-му і 2053 роках, є працьовитість. Їх неможливо застати без діла, відпочинком вони, як правило, вважають не неробство, а зміну роду діяльності. Вони добродушні та доброзичливі, але той, хто роздратує їх, дуже швидко пошкодує про це — в такому випадку легко й копитом по лобі отримати. Особливо Коня дратують ті, хто заважає їм працювати, тому він намагається не мати з ними справи. Такі люди — дисципліновані члени суспільства, які дотримуються правил і традицій — їм і на думку не спаде перейти вулицю в недозволеному місці, навіть у тому разі, якщо дорога абсолютно порожня, або відмовитися від комунальних платежів, навіть якщо їхнє матеріальне становище залишає бажати кращого. Кінь ніколи не дає обіцянок, якщо не впевнений, що зможе їх виконати, але якщо вже він комусь щось гарантував, можна бути впевненим: він дотримається свого слова.

Кінь любить суспільство — на самоті він сумує і впадає в депресію, тому намагається не залишатися на самоті навіть на короткий час. У складні життєві моменти він потребує підтримки оточення, тому дуже розраховує на близьких людей і друзів, і, якщо вони не можуть надати сприяння, дуже засмучується й ображається. Кінь також обожнює природу і все, що з нею пов'язане, вони приділяють велику увагу здоровому способу життя взагалі та спорту зокрема. В особистому житті Кінь — однолюб, найчастіше він створює сім'ю один раз і на все життя, тому навряд чи схвалить метання на цьому грунті, особливо розставання й розлучення.

Чого чекати від року Коня

Кінь буде до вподоби тим, хто наполегливо і старанно трудиться, не розраховуючи на осяяння чи манну небесну — ні того, ні іншого у прийдешньому році, швидше за все, не буде. В цей час також необхідно підтягувати всі наявні "хвости", займаючись, можливо, нудною і монотонною, але, тим не менш, необхідною роботою, яку за нас ніхто не зробить.

Не вітаються метушня і поспіх, девізом року стане мудрість про те, що всюди встигає той, хто нікуди не поспішає. За необхідності можна змінювати місце роботи, але, знову-таки, за умови, що всі пропозиції будуть ретельно проаналізовані — хапатися за першу-ліпшу можливість не варто. Фінансове становище виявиться цілком пристойним, зароблених грошей із лишком вистачить не тільки на необхідне, а й на зайве.

Вільний час в рік Коня бажано проводити в колі сім'ї — цьому необхідно віддати перевагу, а не гучним вечіркам і численним компаніям. Що стосується здоров'я, то особливих проблем тут не передбачається. Головне, піклуватися про свій імунітет і стан серцево-судинної системи, причому кращий результат дадуть не таблетки, а заняття фізкультурою і прогулянки на свіжому повітрі.

Кінь чи Лошак?

Антитотемом Коня є Лошак — так називають гібрид коня й ослиці. На відміну від Коня, Лошак несимпатичний, апатичний і ледачий, він не проти порушити наявні в суспільстві правила, збрехати і порушити дане ним слово. Мати справу з такими суб'єктами, м'яко кажучи, неприємно, тому багато хто намагається обійти їх стороною. Благо, у таких людей дуже характерна зовнішність — їх не можна сплутати ні з ким іншим. Вони мають незграбну фігуру, непропорційно великі руки та ноги, злегка подовжений череп і дрібні жовті зуби.

Читайте також: Гороскоп на 2021 рік: час змін і початок Великої мутації

Наступна публікація