Звідки взялася та коли закінчиться епідемія коронавірусу: прогноз астрологині

Дата публікації
Перегляди
300к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Звідки взялася та коли закінчиться епідемія коронавірусу: прогноз астрологині

Фото: Credits

Тема номер один в новинах і розмовах – коронавірус, який звалився на нас як сніг на голову. Звідки до нас прийшло це лихо і коли воно закінчиться, ми вирішили запитати у зірок – точніше, у астропсихологині Валентини Віттрок.

Валентино, звідки взялася хвороба, яка на сьогоднішній день забрала вже майже п'ять тисяч життів?

У нашому житті нічого не відбувається випадково, і пандемію COVID-19 можна було передбачити задовго до її виникнення. Звісно, ніхто не міг би сказати, яким саме буде вірус, але про те, що він з'явиться, астрологи попереджали давно. Справа в тому, що Новий рік у ніч з 31 грудня на 1 січня ми зустріли в аурі затемнення, коли активізуються різного роду віруси. Ну а оскільки Плутон (він відповідає за віруси) з'єднується з Юпітером (його зона відповідальності – закон) і Сатурном (він символізує владу), коронавірус вийшов на світову арену, був визнаний пандемією, і в ситуацію втрутилися владні структури на найвищому рівні – очільники держав і урядів.

З чим пов'язаний той факт, що найбільші осередки захворювання зафіксовані в країнах, які розташовані на різних континентах і, на перший погляд, жодним чином між собою не пов'язані – передусім Китай та Італія?

Китай перебуває під знаком Козерога. Італія – під знаком Стрільця, але її північні регіони, в яких саме спалахнула епідемія, теж стосуються знаку Козерога - як і Ізраїль, що через загрозу поширення COVID-19 взагалі закрив в'їзд на свою територію. Річ у тому, що саме у Козерогу в січні відбувся парад планет, де й зійшлися Юпітер, Сатурн і Плутон, про які ми говорили. До того ж він стався в аурі сонячного затемнення (воно відбулося 10 січня), що додало подіям відтінок фатальності. Країнам, які перебувають під заступництвом інших знаків Зодіаку, перейматися не варто – їм не загрожує пандемія, щонайбільше йтиметься про розрізнені та нечисленні випадки.

Тобто в Україні нічого подібного до китайських або італійських подій не трапиться?

На щастя, ні. Те, під яким знаком Зодіаку перебуває Україна, викликає суперечки у астрологів: до 1991 року їй допомагав знак Тільця, втім, багато хто вважає, що країна живе під ним і зараз, інші ж упевнені, що після проголошення незалежності у серпні 1991 року Україна перейшла під юрисдикцію знаку Діви. Як у першому, так і в другому випадку від Козерога це дуже далеко. Не можу сказати, що в нашій країні взагалі ніхто не захворіє, тим більше що заражені вже є, але масового характеру це не матиме.

Чи можна хоча б приблизно сказати, коли лихо під назвою "пандемія COVID-19" нарешті закінчиться?

Вже 5 квітня Юпітер з'єднається з Плутоном, а це говорить про те, що на світовому рівні буде вжито заходів, завдяки яким пандемія поступово піде на спад. Можливо також, що до цього часу вченим вдасться винайти вакцину від коронавірусу, яка вилікує всіх, хто встиг захворіти, і дозволить запобігти зараженню тих, хто може стати потенційними жертвами. Орієнтовно це відбудеться наприкінці квітня – на початку травня, тож чекати залишилося не так вже багато.

Міла Корольова

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу астропсихологині Валентині Віттрок (starsand.us).

Читайте також: чим хворіли до коронавіруса: 7 найстрашніших епідемій в історії людства

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Астропрогноз на грудень
Дата публікації
Перегляди
300к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація