Перейти до змісту
Однорукі стосунки: коли ти з ним зустрічаєшся, а він з тобою ні

Наша авторка Олена Концевич рекомендує не витрачати своє життя на емоційно незрілих чоловіків.

Сталося – ти зустріла хлопця твоєї мрії. Він пасує тобі за всіма параметрами, між вами спалахнула іскра, і вже під час другої зустрічі він, добряче випивши пива для хоробрості, пристрасно кинувся цілувати тебе на прощання. І тут починається прекрасна пора перших побачень, і ти на весь світ готова кричати, що ти нарешті закохалась, і ви зустрічаєтесь. А все насправді не так. Бо то не ви зустрічаєтесь. Зустрічаєшся тільки ти. 

Існує таке поняття як бойфренд-«привид». Він незмінно лайкає твої пости в соцмережах, підписаний на твій інстаграм, але за межі Інтернету його зацікавлення тобою виходить рідко. Він пише тобі повідомлення і надсилає смішні картинки, проте жодного разу без зайвої потреби не запросить тебе в кіно чи на прогулянку. Він веде активний спосіб життя в сторіз, проте жодного разу не виказав бажання зробити вам спільне фото. А тим паче – виставити його на загальний огляд. Він, як лише може, намагається не «світитися» з тобою, а коли ти наполягаєш, вигадує купу відмовок, аби тільки ти його не розкрила. 

Він створює видимість. І ти, звичайно, в це віриш, просто тому, що дуже хочеш повірити. Адже він – те, про що ти лише могла мріяти. І очі в нього того кольору, і на зріст він ідеальний, і зад в нього апетитний. Тебе несамовито пре, що ви слухаєте схожу музику, подобається, як він їсть, як він хвацько п’є свій улюблений коктейль, який на смак нагадує настоянку зі щурячих хвостів. І на цьому фоні ти заплющуєш очі навіть на те, що майже щоразу, коли ви разом, він чомусь напідпитку (збіг), що майже ніколи ви не показуєтесь разом в людних місцях (двічі збіг), і що вже точно жодного разу він не виявив бажання познайомити тебе з його друзями, хоча твоїх він знає практично усіх. В той час як ти вже напланувала вам світле майбутнє і меблі в вітальню кольору амарето, він навіть не спитає зайвий раз, як минула твоя життєво важлива нарада (не кажучи про банальний робочий день).

У вас все чудово, ви навіть ходите на каву, іноді і зустрічаєтеся з спільними знайомими, однак що далі, то більше ти починаєш помічати дрібні тривожні дзвіночки, які свідчать, що його зацікавленість тобою – просто фікція. Він уникає розмов про вас як про пару, обираючи водночас шлях найменшого спротиву: намагається віджартуватися і перевести розмову на інше. Він керується винятково власними інтересами, часто навіть не питаючи твоєї думки, і обирає, куди вам піти чи що подивитися, опираючись лише на свої уподобання. Ви спілкуєтесь вже кілька місяців, а він досі дозволяє собі «зникнути» з поля зору на кілька днів без пояснень? Ще один дзвіночок. Він ігнорує ваші з ним загравання і натяки, неохоче обіймає вас, навіть коли ви вдвох, і прояв емоцій для нього – велика проблема. 

Таких тривожних знаків може бути купа, але головне, що об’єднує їх, і що ви неминуче рано чи пізно відчуєте – він нічого в вас не інвестує. Нічогісінько. Чоловік, для якого важливі стосунки з жінкою, намагатиметься вкладати в них максимум свого часу, емоцій і сил. Насамперед просто тому, що вона його приваблює, плюс через прагнення побудувати міцний фундамент для подальших перспектив. В нормальних стосунках ця схема працює просто, як пінг-понг – даєш подачу – маєш віддачу. Коли ж ви для нього – просто елемент декору, навіщо йому возити вашого дідуся на процедури і витрачати час на пошук подарунку для вашої мами? Йому здебільшого байдуже, є ви чи немає, байдуже про ваше самопочуття, переживання, проблеми. Ви просто один зі склаників його дозвілля, і він приділяє вам рівно стільки часу, аби тримати вас на гачку.

 – Коли після 6 місяців тісного спілкування я запитала, як він міг мене кинути, він відповів: «Я не хотів стосунків, мені було просто самотньо, а ти була не проти», – такі історії психологи чують чи не щодня.

Річ навіть не в тім, що всі мужики – козли, або що цей мужик конкретно – козел. Причин для «гостьової» поведінки є чимало: невдалий досвід із жінками, комплекси, синдром вічного мачо або вічного підлітка. Це – не ваша проблема. Якщо він доріс до того віку, щоб затягти когось (вас) у ліжко – значить, він здатен впоратись зі своїми проблемами самостійно, і не тягнути у них інших (вас). Не дивуйтеся, коли на пряме запитання він нічого вам не відповість або буде скиглити, що «не готовий». Адже ви й самі зрозуміли, що він не готовий – ще коли якось випадково побачили його на вулиці з його колишньою. Він не готовий ані до вас, ані до неї, і не буде готовий, поки не захоче цього сам. А що робити вам – вам і вирішувати. Звісно, його можна пожаліти, перейнятися його проблемами і почекати його. Ще рік-два-три. А можна згадати, що ви не невидимка, і цілком заслуговуєте не на одноруке, а на нормальне щастя. З тим, хто доріс, хоче і готовий. І хто, можливо, не так красиво п’є настоянку зі щурячих хвостів, проте меблі кольору амарето, які ви вибрали для вітальні, припали б йому до душі.

Читайте також: Жінка, яка захищала монстра

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин