Перейти до змісту
5 фільмів про дружбу, які має переглянути кожна дитина

Ці фільми формуватимуть правильні цінності у дитини.

Кожна дитина пізнає світ різними способами: за допомогою батьків, слухаючи казки, маючи цікаві хобі, а також переглядаючи фільми чи мультфільми.

Ми підібрали п'ять хороших фільмів. Вони допоможуть вашій дитині зрозуміти, чому справжню дружбу так цінують і хто це такий - вірний друг.

«Двоє: я і моя тінь»

Весела комедія про двох дівчаток-близнят, які випадково зустріли одна одну і помінялися місцями, щоб вирішити всі свої проблеми.

«Дівчинка і лисеня»

Дивовижна історія дружби маленької дівчинки і лисеняти, якого вона випадково зустріла на прогулянці.

«Міст в Терабітію»

Щира і світла історія про Джесса і Леслі, які є непопулярними хлопцями в своїй школі. Але проблеми з однолітками їх мало цікавлять, адже вони створили свій власний світ - з монстрами і чарівниками, тролями та Темним Володарем. Це історія про віру в себе та міцну дружбу.

«Белль і Себастьян»

У французькому селі перед приходом німців з'являється собака Белль. Всі жителі, крім хлопчика Себастьяна, побачили в ній небезпеку. Але сталося так, що хлопчик полюбив Белль. Фільм присвячений дружбі і спільним пригодам тварини та дитини.

«Павутина Шарлоти»

Це сімейна казка про дорослий вчинок маленької дівчинки. Добра історія, яка навчає нести відповідальність за власні рішення та боротися з труднощами.

Дивіться ці фільми разом із дітьми і ви отримаєте задоволення. Гарного перегляду!

Читайте також: Мама сказала "ні": 12 батьківських заборон, які можуть зіпсувати життя

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин